KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Reeder markası halka arz ediliyor

Reeder Icin Halka Arz Sureci Basliyor168598 0 A101 marketlerin değişmez akıllı telefon markalarından Reeder halka arz oluyor. Son periyotta satışlarını arttıran ve fizikî mağazaları ile tüketiciye daha yakın bir manzara çizen Reeder artık sermayesini paylaşacak.

Reeder halka arz oluyor

Sezen Sungur Saral ve Uygar Saral tarafından kurulan Reeder birinci olarak 2009 yılında elektronik kitap okuyucu pazarına el atmıştı. 2012 yılında birinci 3G yerli tablet, 2014 yılında EMEA bölgesinde en fazla Intel işlemcili eser satışı üzere muvaffakiyetleri olan markanın kurucuları da en başarılı teşebbüsçüler ortasında yer alıyor.

Türkiye’nin pek çok kentinde yüze yakın mağazası olan Reeder memleketi olan Samsun’a da üretim üssü ve idare merkezi açarak yatırımlar yaptı. Artık ise Reeder markası SPK onayı alarak halka açılma sürecini başlattı.

13-14-15 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan halka arzda pay bedeli 9.3TL olacak. Gelirin yüzde 35’i borçların azaltılması, yüzde 25’i yatırım ve kapasite artışı, yüzde 20’si fotovoltaik panel üretim yatırımı, yüzde 10’e cep telefonu yatırımı ve yüzde 10’u teşebbüs yatırımları olarak ayrılacak. Toplamda 215 milyon lot ile halka arzın gerçekleşeceği belirtildi.

İçerik
X’e üç yeni Premium abonelik seçeneği geliyor

Musk, X Premium fiyatlı hizmetini tüm reklamları kaldıran seçenek dahil olmak üzere farklı planlara bölerek1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Acer Nitro XZ320QK P3 monitör farklı kesimlere hitap ediyor

Acer’ın yeni duyurduğu Nitro XZ320QK P3 ismindeki monitör modeli oyunculardan profesyonellere ve ofis ortamında çalışanlara1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Redmi K70 serisinin pil kapasitesi ortaya çıktı

Xiaomi bu yılın sonlarında Redmi K70 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Çıkış tarihi yaklaştıkça yeni akıllı1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.