KATEGORİLER
Kripto Al Sat

PUBG Nations Cup 2023 Kapsamında Milli Takımımız ile Özel Röportaj Gerçekleştirdik

 
Bildiğiniz üzere şu anda 16 ülkenin uğraş ettiği PUBG Nations Cup (PNC) 2023 devam ediyor. 15-17 Eylül tarihleri ortasında gerçekleştirilen bu turnuvada tüm dünya kadroları yer alıyor ve biz de bu kapsamda ülkemizi temsil eden oyuncularla özel bir röportaj gerçekleştirdik. Röportaj kapsamında değerli soruların karşılığını aldık.
 
İşte röportaj ayrıntıları:
 
4B2F7263 8Fba 406D B29E C3965F7C20F8 
 
– BSC: Turnuvadaki amaçlarınızla başlamak istiyorum. Olağan ki her grubun en büyük dileği şampiyonluk. Lakin günün sonunda tek bir kadro bunu başaracak. Kendinizi şampiyonluğa ne kadar yakın görüyorsunuz?
– APOCALYP: Bu yılki PNC’ye bütün oyuncular ve koç olarak yeterli bir hazırlık yaptık. Her grup üzere doruğa oynayacağız fakat bu dönem kâğıt üzerinde şampiyonluğa en yakın kadrolardan biriyiz.
– THEMAD: En yeterli 5 gruptan birisi olduğumuzu düşünüyorum. Az kusur yaptığımız ve formda olduğumuz bir finalde şampiyonluk bizim için gerçek bir gaye olur.
– CODEMARCO: Hedefimiz şampiyonluk ve grup olarak ahenk sürecini aştığımızı düşünüyorum. Lakin bu oyunda rakiplerin de güçlü olduğunu unutmamak lazım. Kuvvetli bir uğraş bizi bekliyor.
– LAHZA: Şampiyonluğu alabileceğimizi düşünüyoruz. Bağlantı açısından külfet çekmeyeceğiz. Olağan ki çok şiddetli rakiplerimiz bizi bekliyor lakin elimizden gelenin en uygununu yapmaya hazırız.
– SCOF1ELD: Takımı, şampiyonluk için en güçlü adaylardan biri olarak görüyorum.
 

 
9197Fd5C 6E70 44D5 B889 956578911D7F 
 
– BSC: E-spor ekibi olmanın gerekliliklerinden biri de hiç elbet birlikte oynama pratiği. Fakat turnuvaların atmosferi elbette daha farklı. Bu turnuva özelinde yahut rakiplerinize yönelik ekstra bir çalışmanız oldu mu? Turnuvaya hazırlık süreciniz nasıl geçti?
– APOCALYP: Rakiplerimizin oyun biçimlerini kıymetlendirmek natürel ki de öncelikli stratejimiz oldu. Kendi oyun biçimine sahip olduğumuz için ahenk sürecini süratlice çözmeye çalıştık.
CODEMARCO: Turnuvada işler idman maçları üzere olmuyor ekipler yaşamak için ellerinden geleni yapıyor. Strateji olarak düzgün olduğumuzu düşünüyorum. Daima idman yaptık, artık meyvesini almamız lazım.
– THEMAD: Genel olarak bağlantı ve birbirimizin oyun üslubuna ahenk sağlamak için idmanlar yaptık. Turnuva özelindeyse turnuvalara yeni gelen Vikendi haritası için hazırlık yaptık.
– LAHZA: Turnuvaya hazırlık sürecimizde biz kadro olarak gittiğimiz için Marcoyu ekibimize adapte etmek için haftada 4 gün çalışma programından geçtik. Verimli olduğunu düşünüyorum.
– SCOF1ELD: Turnuva özelinde Marco’yla birlikte haftalık bir program ayarlayarak ekibe adapte olmasına çalıştık. Rakiplerimizi de oynanış üsluplarına nazaran tahlil ettik. Hazırlık sürecimiz kısa olsa da ön hazırlığımızı çok yeterli yaptığımızı düşünüyorum.
 

 
A642Be51 6518 4F1C 8B94 88F1E37B1B04 
– BSC: Maç stratejinizi belirlerken hangisi sizin için daha öncelikli; harita yapısına nazaran strateji belirlemek mi yoksa kendi oyun anlayışınızı tüm haritalar için en uygun hale getirmek mi?
– APOCALYP: İkisi de çok değerli fakat kendi oyunumuzu haritaya en düzgün formda sergilemek daha ön planda diyebilirim.
 
– THEMAD: Genel olarak kendi oyun üslubumuzu her haritaya yansıtmak için çalışıyoruz lakin espora yeni bir harita eklendiği vakit birinci olarak haritaya ahenk sağlayıp devamında vakitle kendi oyunumuzu o haritalarda da uygulamaya başlıyoruz.
– LAHZA: Kendi oyun anlayışımızı her haritada empoze etmeyi başarabilmek istiyoruz lakin Vikendi üzere bilinmez bir harita olduğu için o mevzuda sorun yaşayabiliyoruz.
– CODEMARCO: İkisi de diyebilirim.
– SCOF1ELD: Biz daha çok middle oyun stilini benimsediğimiz için kendi oyun anlayışımızı tüm haritalarda en uygun hale getirmeye çalışıyoruz.
 

 
0Ff2337D 64A1 463C 9A4A 2Fdaddd053Be 
 
– BSC: Rekabetçi oyunlarda sizler üzere profesyonel olmak isteyen birçok oyuncu var ve bu turnuvada da sizi ilgiyle takip edeceklerine kuşku yok. Onlara neler söylemek istersiniz?
– SCOF1ELD: Sadece oyun oynayarak aim ısıtarak değil izleyerek ve konum çalışarak daha çok gelişilebileceğine inanıyorum.
– CODEMARCO: Kesinlikle çok fazla idman yapsınlar izlemeyi ve araştırmayı da unutmasınlar.
– LAHZA: Şayet hakikaten çok uygun bir oyuncu olmak istiyorsanız hayatınızdan ödün vermeniz gerekiyor. Emek vermeniz, beyniniz ile oyunu oynamanız gerekiyor. Her şey aim’den ibaret değil.
– THEMAD: Çok çalışıp kendilerini geliştirsinler. Gerçek tekniklerle çalışmakta çok çalışmak kadar değerli.
– APOCALYP: PUBG e spor konusunda en sıkıntı oyunlardan biri. Pes etmemeleri lazım bu yolda başarılı olmak yetmiyor devamlılık getirmek öncelik oluyor.
 

– BSC: Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?
– APOCALYP: Bizi destekleyen herkese teşekkürlerimi sunarım.
– CODEMARCO: Orada Türkiye için gayret ederken birlik olalım istiyorum.
– SCOF1ELD: Takipçilerimize takviyeleri için teşekkür ederiz.

İçerik
King’s Bounty 2 PS5 ve Xbox Series Konsollarına Çıkış Yaptı

 Yayıncı PLAION ve geliştirici Fulqrum Games, King's Bounty II'nin PlayStation 5 ve Xbox Series sürümlerini1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem Resmi Olarak Duyuruldu

 Outright Games, yakın vakitte piyasaya sürülen uzun metrajlı animasyon sineması Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
The Legend of Zelda: Ocarina of Time için Orijinal vs. Remake Videosu Paylaşıldı

 YouTube'da içerik üreticisi 'ElAnalistaDeBits', The Legend of Zelda: Ocarina of Time'ın yepyenisi ile fan üretimi1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.