KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Pixel Watch 2’nin yüksek kaliteli render görüntüleri paylaşıldı

Pixel Watch 2 Nin Yuksek Kaliteli Render Goruntuleri Paylasildi169294 0 Google, 4 Ekim tarihli “Made by Google” aktifliği için hazırlıklarını sürdürüyor. Daha evvel bu etkinlikte Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel Watch 2‘nin tanıtılacağından sizlere bahsetmiştik. Bu bağlamda heyecanlı bekleyiş sürerken, Pixel Watch 2’nin tasarımı gösteren yüksek kaliteli render imajları ortaya çıktı.

Pixel Watch 2’nin yüksek kaliteli render imajları paylaşıldı

Bilmeyenler için şimdiye birçok sızıntı ile karşımıza çıkan Pixel Watch 2, selefi üzere metal ve şık bir dizayna sahip olacak. Bugün ise, akıllı saatin renk seçenekleri ve dizaynını gösteren yeni manzaralar internete sızdı. Buna göre saatin gövde kısmı incelirken, pürüzsüz ve yuvarlak yapıda yeni dönen crown dizaynını görüyoruz. 

Pixel Watch 2 Nin Yuksek Kaliteli Render Goruntuleri Paylasildi169294 1 Mavi, siyah, gri ve beyaz renklerinde satışa çıkacak saatin ön yüzünde ise, çerçevsiz bir ekran bulunuyor. Bunun haricinde kayış düzeneği eskisi üzere ve dizaynda büyük bir değişim yok.

Pixel Watch 2 neler sunacak?

Aktarıldığı kadarıyla Google Pixel Watch 2, ön bölümde 384 x 384 piksel çözünürlüklü yuvarlak bir OLED ekrana sahip olacak. Ayrıyeten fonksiyon tuşu korunurken aygıtın ekranı diyagonal olarak 1,2 inç boyutlarında olacak. Bilmeyenler için Google Pixel Watch, Samsung imzalı Exynos 9110 (10 nm) işlemci ile tanıtılmıştı.

Google Pixel Watch 2 ise, 2GB RAM ile eşleştirilen Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 ile Exynos platformunu geride bırakacak. Ayrıca Android 13 takviyeli Wear OS4 ile desteklenecek saatin, Pixel Watch’taki 294 mAh pilden biraz daha büyük olan 306 mAh pil kapasitesi ile çıkış yapacağı belirtiliyor. Buna ek olarak Ultra geniş bant (UWB) bağlantısı ve yeni saat yüzleri ile karşımıza çıkacak.

İçerik
Uydu bağlantılı katlanan telefon Huawei Mate X5 tanıtıldı: İşte özellikleri

Huawei, Mart ayında Mate X3 katlanır akıllı telefonunu tanıttı. Mate X4 modelinin gelmesi beklenirken özel1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Savunma sanayisinin geleceği: ASELSAN, Roketsan ve Baykar işbirliğinde Albatros testi

Türkiye, son yıllarda yapmış olduğu savunma sanayi atılımıyla bilhassa insansız sistemlerde alanında öncü şirket ve1

2 dk. 12 Okundu
İçerik
Xiaomi 14 Pro’nun bir özelliği daha belli oldu: Apple’dan ilham alacak

Bildiğiniz üzere akıllı telefon pazarında titanyum kasaya geçiş eğilimi bir oldukça sürat kazandı. O denli1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.