KATEGORİLER
Kripto Al Sat

OnePlus’ın bir sonraki tableti OnePlus Pad Go olabilir

Oneplus In Bir Sonraki Tableti Oneplus Pad Go Olabilir168415 0 Geçtiğimiz Nisan ayında OnePlus Pad’i piyasaya süren OnePlus’ın şimdilerde yeni bir tablet üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Sertifika sitelerinde OPD2304 ve OPD2305 olmak üzere iki farklı tabletin model numarası ortaya çıktı ve bunlardan birinin  OnePlus Pad Go olması bekleniyor.

OnePlus, yeni bir Android tablet geliştiriyor

OneNormalUsername isimli Twitter kullanıcısı, OnePlus forumlarında OnePlus Pad Go ve OPD2304 model numaralı aygıt hakkında bir yorum fark etti. Kaldırılan gönderi, yeni bir OnePlus tabletin varlığına işaret ediyor olabilir.

Oneplus In Bir Sonraki Tableti Oneplus Pad Go Olabilir168415 1 Kullanıcı paylaşımında BIS internet sitesinde OPD2304 ve OPD2305’in yer aldığı listesinin ekran manzaralarını de yayınladı. Bu model numaralarının ise OnePlus Pad Go’nun Wi-Fi ve hücresel olmak üzere iki farklı varyanttan oluşabileceğini gösteriyor. Giriş düzeyi olması beklenen aygıt hakkında OnePlus, şimdi rastgele bir detay açıklamadı ve aygıtın teknik özellikleri de şimdilik bilinmiyor.
İçerik
WePlay, App Store ve Google Play’de Türkiye’de birinci sırada!

WePlay, gençlerin oyun oynarken online ortamda toplumsallaşmasına imkan tanıyor. Uygulamada bulunan Uzay Vampir Köylü, Kırmızı1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Oyunculara müjde: Starfield için türkçe yama çıktı

Bildiğiniz üzere 2023’ün beklenen oyunlarından olan Starfield, 1 Eylül itibarıyla erken erişime açıldı ve 6 Eylül'de tüm Xbox1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung, Exynos işlemcilerin temel sorununu çözmüş olabilir: İşte test sonuçları

Samsung Galaxy S23 FE modelinde Exynos 2200’ün bulunması birden fazla kişi tarafından olumsuz bir halde1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.