KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Paycell tamamen yenilendi

Paycell Tamamen Yenilendi168557 0 Turkcell’in dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, büsbütün yenilendi. Paycell’e yeni özellikler eklendi ve daha kolay hale geldi.

Paycell’in logosu dahil olmak üzere uygulama arayüzü baştan aşağı yenilendi. Kullanıcılar rastgele bir bankacılık sistemine dahil olmadan tek bir uygulama üzerinden finansal hizmetlere kolay bir formda erişebiliyor.

Kullanıcı geri bildirimleriyle birlikte şekillenen yenilenme sürecinde tüm eser ve servisler kullanım kolaylığına odaklanılarak tasarlandı. Kullanıcılar yeni arayüz sayesinde ödemelerini ve yatırımlarını daha kolay, daha akıllı ve daha süratli bir biçimde takip edebiliyor.

TR Karekod’la ödeme özelliği eklendi

Bu değişimle birlikte kullanıcılara farklı finansal kurumlarla yapılan çeşitli iş birlikleri sayesinde platform üzerinden sunulan alışveriş limiti, gereksinim kredisi, pay alım satımı, emtia üzere yatırım eserleri, TR Karekod’la ödeme özelliği üzere birçok eser ve servis kullanıcı gereksinimlerine nazaran geliştirildi. Paycell müşterileri, bakiyelerindeki fiyatı TR Karekod ödeme sistemini kullanılarak taşınabilir uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Paycell’e şahsa özel kampanyalar eklendi. Paycell kart sahiplerinin alışkanlıklarına nazaran önerilen şahsa özel fırsatlardan faydalanılabiliyor.

Paycell CEO’su Serhat Dolaz, yenilenen arayüzle ilgili olarak şunları söyledi:

“Paycell olarak hem hali hazırdaki 8 milyondan fazla müşterimizin hem de finansal hayatlarında kapsayıcı, kullanıcı tecrübesini merkezine alan, kolay, akıllı, süratli ve esnek bir uygulama görmek isteyen yeni kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için uygulamamızı büsbütün yeniledik. Geleceğin finansal teknolojilerini bugünden kullanıcılarımızla buluşturma gayesiyle mottomuzu da “Geleceğe gel” olarak belirledik. Paycell kullanıcıları artık tek bir uygulama ile yarının finansal teknolojilerini bugünden deneyimleyebilecek.”

İçerik
Oppo’dan LTE bağlantısına sahip tablet geliyor: Pad Neo

Oppo Pad Neo, Tayland'daki NBTC kurumu tarafından onaylandı. Böylece markanın yeni bir tablet çıkarmaya hazırlandığını1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
TEKNOFEST İzmir bu hafta kapılarını ziyaretçilere açıyor

Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel olarak bu sene üç farklı kentte düzenlenen TEKNOFEST'in son durağı olan1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Ne hissedeceğimizi şaşırdık: Galaxy S23 FE render görüntüleri paylaşıldı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Şubat ayında tanıtılan Galaxy S23 serisinin akabinde tüm gözler aileye eklenecek bir1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.