KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Paycell tamamen yenilendi

Paycell Tamamen Yenilendi168557 0 Turkcell’in dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, büsbütün yenilendi. Paycell’e yeni özellikler eklendi ve daha kolay hale geldi.

Paycell’in logosu dahil olmak üzere uygulama arayüzü baştan aşağı yenilendi. Kullanıcılar rastgele bir bankacılık sistemine dahil olmadan tek bir uygulama üzerinden finansal hizmetlere kolay bir formda erişebiliyor.

Kullanıcı geri bildirimleriyle birlikte şekillenen yenilenme sürecinde tüm eser ve servisler kullanım kolaylığına odaklanılarak tasarlandı. Kullanıcılar yeni arayüz sayesinde ödemelerini ve yatırımlarını daha kolay, daha akıllı ve daha süratli bir biçimde takip edebiliyor.

TR Karekod’la ödeme özelliği eklendi

Bu değişimle birlikte kullanıcılara farklı finansal kurumlarla yapılan çeşitli iş birlikleri sayesinde platform üzerinden sunulan alışveriş limiti, gereksinim kredisi, pay alım satımı, emtia üzere yatırım eserleri, TR Karekod’la ödeme özelliği üzere birçok eser ve servis kullanıcı gereksinimlerine nazaran geliştirildi. Paycell müşterileri, bakiyelerindeki fiyatı TR Karekod ödeme sistemini kullanılarak taşınabilir uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Paycell’e şahsa özel kampanyalar eklendi. Paycell kart sahiplerinin alışkanlıklarına nazaran önerilen şahsa özel fırsatlardan faydalanılabiliyor.

Paycell CEO’su Serhat Dolaz, yenilenen arayüzle ilgili olarak şunları söyledi:

“Paycell olarak hem hali hazırdaki 8 milyondan fazla müşterimizin hem de finansal hayatlarında kapsayıcı, kullanıcı tecrübesini merkezine alan, kolay, akıllı, süratli ve esnek bir uygulama görmek isteyen yeni kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için uygulamamızı büsbütün yeniledik. Geleceğin finansal teknolojilerini bugünden kullanıcılarımızla buluşturma gayesiyle mottomuzu da “Geleceğe gel” olarak belirledik. Paycell kullanıcıları artık tek bir uygulama ile yarının finansal teknolojilerini bugünden deneyimleyebilecek.”

İçerik
Galaxy Z Flip 5’e rakip geliyor: Xiaomi Mix Flip doğrulandı

Çinli teknoloji devi Xiaomi, akıllı telefon pazarındaki odağını katlanabilir modellere kaydırmış durumda. Bu bağlamda Xiaomi Mix1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Honor 100 Pro yakında Snapdragon 8 Gen 2 ve 1.5K ekranla geliyor

Honor 90 Pro geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya sürülmüştü. Görünüşe bakılırsa şirket artık de Honor 1001

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Activision, Game Pass’e ne zaman oyun ekleyeceğini duyurdu

Activision-Blizzard'ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, yaklaşmakta olan Call of Duty: Çağdaş Warfare III'ün oluşturduğu1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.