KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Oyunculara kötü haber: Bloodborne, PC ve PS5 için gecikecek

Oyunculara Kotu Haber Bloodborne Pc Ve Ps5 Icin Gecikecek168374 0 Bildiğiniz üzere 2015 yılında PS4 için çıkış yapan Bloodborne‘un bir müddettir PC’ye geleceği söyleniyor. Ancak şimdi resmi bir doğrulama yapılmadı. Bugün ise Bloodborne Remaster hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Görünüşe nazaran bekleyiş bir mühlet daha devam edecek. 

PC ve PS5 için gecikecek

Bilmeyenler için birçok kişinin Elden Ring yahut Dark Souls serisi ile tanıştığı FromSoftware‘ın imzasını taşıyan Bloodborne, soulsborne cinsinin en başarılı örneklerinden biri pozisyonunda. O denli ki Elden Ring öncesinde bu türe her zamankinden daha fazla oyuncu kazandırdı. Bu bağlamda tüm gözler oyunun PC ve PS5 Remaster sürümüne çevrildi diyebiliriz.

Bugün ise Gaming Leaks’te yer alan yeni bir sızıntıda, Bloodborne Remaster’ın hakikaten de üzerinde çalışıldığı ve 2025 yılının hedeflediği açıklandı. Bu tarih, oyunun 10. yıl dönümü olacağı için mutlaka mantıklı diyebiliriz. Ek olarak, hem Bloodborne Remaster hem de Horizon Zero Dawn Remaster sürümünden Nixxes Software’ın sorumlu olduğu belirtiliyor. 

Paylaşılan bilgilerin ışığında Bloodborne Remaster için oyuncuların bir mühlet daha beklemesi gerekecek diyebiliriz. Fakat söylentilerin uzun müddettir devam ettiğini düşünürsek Sony’den bir sürpriz de görebiliriz.

İçerik
Hedef Apple: Qualcomm, Snapdragon X ile PC işlemcisi pazarına giriyor

Qualcomm bir müddettir bilhassa PC'ler için üretilen işlemcileri piyasaya sürüyor. 2018'den bu yana Windows dizüstü1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S24 serisinin boyutları ortaya çıktı

Samsung tarafından önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra, yavaş yavaş1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Uygun fiyatlı Apple Vision Pro iptal edilmiş olabilir

Bildiğiniz üzere Apple'ın WWDC 2023'te tanıttığı karma gerçeklik gözlüğü Vision Pro için bekleyiş sürüyor. Lakin tanıtıldığı günden1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.