KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Oyunculara kötü haber: Bloodborne, PC ve PS5 için gecikecek

Oyunculara Kotu Haber Bloodborne Pc Ve Ps5 Icin Gecikecek168374 0 Bildiğiniz üzere 2015 yılında PS4 için çıkış yapan Bloodborne‘un bir müddettir PC’ye geleceği söyleniyor. Ancak şimdi resmi bir doğrulama yapılmadı. Bugün ise Bloodborne Remaster hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Görünüşe nazaran bekleyiş bir mühlet daha devam edecek. 

PC ve PS5 için gecikecek

Bilmeyenler için birçok kişinin Elden Ring yahut Dark Souls serisi ile tanıştığı FromSoftware‘ın imzasını taşıyan Bloodborne, soulsborne cinsinin en başarılı örneklerinden biri pozisyonunda. O denli ki Elden Ring öncesinde bu türe her zamankinden daha fazla oyuncu kazandırdı. Bu bağlamda tüm gözler oyunun PC ve PS5 Remaster sürümüne çevrildi diyebiliriz.

Bugün ise Gaming Leaks’te yer alan yeni bir sızıntıda, Bloodborne Remaster’ın hakikaten de üzerinde çalışıldığı ve 2025 yılının hedeflediği açıklandı. Bu tarih, oyunun 10. yıl dönümü olacağı için mutlaka mantıklı diyebiliriz. Ek olarak, hem Bloodborne Remaster hem de Horizon Zero Dawn Remaster sürümünden Nixxes Software’ın sorumlu olduğu belirtiliyor. 

Paylaşılan bilgilerin ışığında Bloodborne Remaster için oyuncuların bir mühlet daha beklemesi gerekecek diyebiliriz. Fakat söylentilerin uzun müddettir devam ettiğini düşünürsek Sony’den bir sürpriz de görebiliriz.

İçerik
iPhone 15 Pro Max’e yoğun talep: Apple, siparişlere yetişemiyor!

Analist Ming-Chi Kuo, iPhone 15 ön siparişlerinin birinci hafta sonuna ait bir rapor yayınladı. Beklendiği1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Epic Games’te Eylül indirimleri başladı: İşte öne çıkan oyunlar

Bildiğiniz üzere oyuncuların en büyük ikinci kalesi olan Epic Games Store, Steam'e karşı sunduğu fiyatsız oyun1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Nvidia tonlarca H100 hızlandırıcı sevk ediyor

Küresel ekonomik krizin de tesiriyle yonga dalının düşüşe geçtiği bir periyotta adeta sihirli değnek değmiş1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.