KATEGORİLER
Kripto Al Sat

BMW’nin kablosuz şarjı iPhone 15’i bozuyor: İşte detaylar

Bmw Nin Kablosuz Sarji Iphone 15 I Bozuyor Iste Detaylar169346 0 BWM sahipleri, iPhone 15’i araçlarının kablosuz şarj pediyle şarj ettikten sonra NFC çipinin artık çalışmadığından şikayetçi. Sorunu yaşayan kullanıcılar, iPhone’un beyaz ekranda kurtarma moduna girdiğini, aygıt yine başlatıldıktan sonra NFC çipinin fonksiyonunu kaybettiğini söylüyor.

NFC çipi arızalanıyor!

iPhone’daki NFC çipi Apple Hisse ve dijital otomobil anahtarı üzere özelliklere güç sağlıyor. Etkilenen kullanıcılar, Cüzdan uygulamasında Apple Pay’in kurulamadığına ait kusur iletisiyle karşılaşıyor. Kimi kullanıcılar Apple’ın NFC çipi arızalı iPhone’lara değişim süreci uyguladığını söylüyor. Fakat, Apple bu sorunun tekrar yaşanmayacağının garantisini vermiyor.

Resmî açıklama şimdi gelmedi

Söz konusu şikayet şu ana kadar iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max kullanıcılarından geldi. Fakat bu, rastgele bir iPhone 15 modelindede yaşanabilecek bir durum. Öte yandan sorun neden kaynaklanıyor, kaç müşteri etkilendi, hangi BMW modellerinde yaşanıyor muhakkak değil.

İçerik
Google, şifrelerin fişini çekti! Artık geçiş anahtarları kullanılacak

Google, kullanıcıların Google hesaplarındaki şifrelerden vazgeçerek, aygıtlarınızda yerleşik olarak bulunan pin, yüz yahut parmak izi1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
iOS 18 ile gelecek yeni özellikler ortaya çıktı: Siri evrim geçirecek

Apple, yeni iPhone 15 serisini duyurmak üzere 12 Eylül'de 'Wonderlust' aktifliğini düzenleyeceğini açıkladı. Şirket ayrıyeten1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Quantic Dream açıkladı: Star Wars Eclipe için çalışmalar sürüyor

Neredeyse 2 yıl evvel duyurusu yapılan Star Wars Eclipse, kısa müddette serinin hayranlarının dikkatini çekmeyi1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.