KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bloodborne Remaster Söylentileri Bir Kez Daha Asılsız Çıktı

 
2015 yılında çıkış yapan aksiyon rol yapma oyunu Bloodborne için geçtiğimiz günlerde yeni bir söylenti ortaya çıktı. Söylenti içerisinde oyunun yeni bir Remaster sürümüyle tekrardan karşımıza çıkacağı yer aldı. Lakin Bloodborne için ortaya atılan bu son söylentisinin yanıltma ve heyecanlandırma emelli olduğu anlaşıldı.
 
Söylentiyi ortaya atan kişi Discord üzerinden çeşitli ayrıntılar paylaştı
 
B2C2406E 42A9 444D B2B9 20A2F79194Ef 
 
Bloodborne remaster söylentisi Im A Hero isimli bir kullanıcı tarafından Discord üzerinden ortaya atıldı. Oyun kesiminden öbür birinin kimliğine bürünen bu kullanıcı The Snitch’in Discord sunucusunda çok sayıda projenin detaylarını paylaştı. Bu projeler ortasında kestirim edebileceğiniz üzere Bloodborne Remastered da vardı. 
 
Bu proje detaylarının yayınlanmasının ardından The Snitch, bu kişinin paylaştığı bilgilerin temelsiz olduğunu ve rastgele bir kaynağa dayandırılmadığını belirtti. Öte yandan bu kişi Reddit üzerinde de bir hesap oluşturdu ve burada da paylaşımlarını gerçekleştirdi.
 
5748497D 3651 4B4E Bd72 Fe880288143B 
 
Dönüp baktığımız vakit Bloodborne Remastered hakkında bu üslup söylentileri birinci sefer duymuyor ve görmüyoruz. Mayıs 2023’te birçok kişi Sony’nin Bloodborne Remaster/Remake’i State of Play’de sergileyeceğini yahut duyuracağını tez ediyordu lakin bu türlü bir şey gerçekleşmedi. Daha da geriye gidecek olursak Mart 2022’de yeni sürüme ilişkin ekran manzaralarının yayınlandığı belirtildi ancak bu imajlar de geçersizdi.
 
Peki siz bu oyunun remaster yada remake sürümünü bekliyor musunuz? 

İçerik
Starfield Tüm Dünyada Artık Oynanabilir

 Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim'inve Fallout 4'ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios'un 25 yılın1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Korku Oyunu Stray Souls Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını Versus Evil ve geliştiriciliğini Jukai Studio'nun üstlendiği ruhsal kaygı oyunu Stray Souls'un çıkış tarihi1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
The King of Fighters XV için Yeni DLC Karakteri Geliyor: Duo Lon

 Geliştirici SNK, dövüş aksiyon oyunu King of Fighters XV için yeni karakter Duo Lon'un 121

1 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.