KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Ookla, speedtest sonuçlarını paylaştı: iPhone 15 Pro Max hız rekoru kırdı!

Ookla Speedtest Sonuclari Iphone 15 Pro Max Hiz Rekoru Kirdi169851 0 Ookla’nın son taşınabilir performans raporu, ABD’deki operatörleri sundukları indirme ve yükleme suratları, tutarlılık ve daha fazlası açısından kıyaslıyor. Rapor, ayrıyeten ABD’deki en tanınan akılı telefonların indirme ve yükleme suratı, gecikme müddeti açısından 2023’ün üçüncü çeyreği prestijiyle nasıl bir sıralamaya sahip olduğunu da gösteriyor.

İndirme suratına nazaran en süratli akıllı telefonlar

Ookla’nın paylaştığı aktüel bilgilere nazaran, iPhone 15 Pro Max, hücresel performans açısından 2023’ün en süratli telefonları ortasında birinci sırada. 2023’ün ikinci çeyreğindeki test sonuçları, 15 Pro Max’in ortalama 251.37 Mbps indirme süratiyle listedeki tüm aygıtları geride bıraktığını gösteriyor. 15 Pro Max’i 227.41 Mbps indirme süratiyle 15 Pro takip ediyor. 15 Pro’ya en yakın aygıt 159.15 Mbps sürat sunan Galaxy S23 Ultra. iPhone 14 Pro Max modelinin ise 127.83 Mbps indirme suratı sunduğu görülüyor.

iPhone 15 Pro Max’teki performans artışının ne kadarının aygıtın donanımından kaynaklandığı, ne kadarının ağ güzelleştirmesinden geldiği aşikâr değil. Öte yandan 15 Pro ve 15 Pro Max, Qualcomm’un X70 modeminin %24’e kadar daha yüksek 5G suratları sunduğu biliniyor. Enteresan olarak iPhone 15 ve 15 Plus modellerinde de tıpkı modem mevcut lakin Ookla’nın en yüksek indirme suratları listesinde yer almıyorlar.

İçerik
WhatsApp’a otomatik güvenlik kodu doğrulama özelliği geliyor

Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, Nisan ayında uygulamanın güvenliğini artırmayı amaçlayan birkaç yeni özelliği açıklamıştı. Ayrıyeten şirket, bu1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Artık daha akıllı: Karşınızda Xiaomi Watch 2 Pro ve fiyatı

Xiaomi, yeni Xiaomi 13T ve 13T Pro'nun yanı sıra yeni Watch 2 Pro'yu da tanıttı.1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Starfield, çıkış yaptığı gün tüm platformlarda 1 milyon eş zamanlı oyuncuyu geçti

Bethesda Game Studios’un bilim kurgu RPG cinsinde yeni oyunu Starfield, 6 Eylül’de çıkış yaptı ve1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.