KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Lenovo Legion akıllı gözlükleri duyuruldu

Lenovo Legion Glasses Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168400 0 Bu hafta oyunculara yönelik olarak tezli sistem ve ekipmanlar duyuran Lenovo’nun süprizi Lenovo Legion Glasses oldu. Yeniden Lenovo Legion Go konsoluna yönelik hazırlansa da farklı aygıtlarla da çalışabilecek.

Lenovo Legion Glasses özellikleri ve fiyatı

Lenovo Legion Glasses varlıklı gerçeklik gözlükleri iki adet micro-OLED Full HD ekran barındırıyor. Ekranlar 60hz tazeleme suratına ve 100 derecelik görüş açısına sahip. Gözlük bir kamera, iki mikrofon ve iki hoparlör ile tamamlanmış.

Gözlük USB Tip-C üzerinden harici kaynaklara bağlanabiliyor. Windows, macOS ve Android aygıtlar ile uyumlu. Baş takibi ve göz takibi olan gözlük harici kaynağa gereksinim duysa da pek çok denetimi kendi üzerinden yapabiliyor.

Zengin gerçeklik uygulamalarına da uyumlu olan Lenovo Legion Glasses ayrıyeten güneş gözlüğü misyonunu de görüyor. Lenovo Legion Glasses varlıklı gerçeklik gözlüğü 499$ fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
MacOS Sonoma’da oyun modu nasıl açılır ve kapatılır?

macOS Sonoma ile gelen Game Mode, CPU ve GPU performansına öncelik vererek Mac’i oyun oynamak1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Nintendo Switch 2 için geri sayım başladı: Geliştirici kitleri hazır

Nintendo Switch ile konsol pazarında değerli bir muvaffakiyete imza atan Nintendo, modelin halefi üzerinde hazırlıklara başladı. Bu1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Huawei, 5.5G ile birlikte yarışta bir adım öne geçiyor: 10 kat daha yüksek hız!

Dünya hala 5G teknolojisine ısınırken Huawei Technologies, 5.5G ağlarının tanıtımıyla bir sonraki adıma şimdiden hazır üzere1

2 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.