KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Lenovo Legion akıllı gözlükleri duyuruldu

Lenovo Legion Glasses Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168400 0 Bu hafta oyunculara yönelik olarak tezli sistem ve ekipmanlar duyuran Lenovo’nun süprizi Lenovo Legion Glasses oldu. Yeniden Lenovo Legion Go konsoluna yönelik hazırlansa da farklı aygıtlarla da çalışabilecek.

Lenovo Legion Glasses özellikleri ve fiyatı

Lenovo Legion Glasses varlıklı gerçeklik gözlükleri iki adet micro-OLED Full HD ekran barındırıyor. Ekranlar 60hz tazeleme suratına ve 100 derecelik görüş açısına sahip. Gözlük bir kamera, iki mikrofon ve iki hoparlör ile tamamlanmış.

Gözlük USB Tip-C üzerinden harici kaynaklara bağlanabiliyor. Windows, macOS ve Android aygıtlar ile uyumlu. Baş takibi ve göz takibi olan gözlük harici kaynağa gereksinim duysa da pek çok denetimi kendi üzerinden yapabiliyor.

Zengin gerçeklik uygulamalarına da uyumlu olan Lenovo Legion Glasses ayrıyeten güneş gözlüğü misyonunu de görüyor. Lenovo Legion Glasses varlıklı gerçeklik gözlüğü 499$ fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
Intel’in sürdürülebilirlik ve sorumluluk konusundaki stratejileri neler? (Röportaj)

Intel, sürdürülebilirlik konusunda kıymetli atılımlar yapmaya devam ediyor. Teknolojik gelişmeler gerçekleştirirken doğayı müdafaayı ve gelecek1

5 dk. 2 Okundu
İçerik
İşte beklenen Galaxy S24 Ultra’nın kilit özellikleri

Kum saatinden düşen kum taneleri üzere Galaxy S24 serisinden gelen haberler de tıpkı halde elimize1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Apple Watch’un Çarpışma Algılama özelliği bir kez daha hayat kurtardı

Apple Watch Series 8, Apple Watch SE (2. nesil) ve Apple Watch Ultra'da kullanıma sunulan1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.