KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Ömür Boyu Performans Garantili RTX 40 Serisi Excalibur Dizüstü Bilgisayarlar ile Tanışın!

Omur Boyu Performans Garantili Rtx 40 Serisi Excalibur Dizustu Bi169641 5

NVIDIA GeForce RTX40 serisi dizüstü bilgisayarlar, çocuklarını öğrenme ve yaratıcılık ismine en âlâ araçlarla donatmak isteyen ebeveynler için ülkü seçenek ortaya koyuyor. RTX 40 serisine sahip Excalibur G911 ve G870 yüksek performans sunan harikulâde bileşenlere sahip bu dizüstü bilgisayarlar sayesinde öğrenciler her zamankinden daha süratli bir formda ders çalışabilecekler, oyun oynayabilecekler ve yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekler.

Omur Boyu Performans Garantili Rtx 40 Serisi Excalibur Dizustu Bi169641 1

NVIDIA GeForce RTX40 seriye sahip Excalibur G911 ve G870 dizüstü bilgisayarlar, farklı misyonlar için yapay zekanın gücünden yararlanabilen, alanında çığır açan grafik yongalarına sahip olarak geliyor. Bu yongaların getirdiği yapay zeka odaklı özellikler, FeTeMM uygulamalarıyla çalışırken işleri ve hesaplamaları hızlandırmaya yardımcı olarak öğrencilerin projeleri eskisinden çok daha süratli sonuçlandırmalarını sağlıyor. NVIDIA GeForce RTX40 serisi Excalibur G911 ve G870 dizüstü bilgisayarlar, 3 boyutlu modelleme ve tasarım gerektiren gelişmiş uygulamalarda dizaynın hayata geçme müddetini kısaltmaya yardımcı oluyor ve böylelikle yaratıcı uğraşlara fazla vakit kalıyor. NVIDIA Canvas üzere uygulamalar, kolay fırça darbelerini gerçek manzaralara dönüştürmek için yapay zekayı kullanarak öğrencilerin hayal gücünü ve yaratıcılıklarını daha da geliştiren çarpıcı görüntüler ve sanat yapıtları oluşturuyor.

NVIDIA GeForce RTX40 serisi Excalibur G911 ve G870 dizüstü bilgisayara yatırım yapmak, sırf mevcut eğitim periyodunun gereksinimlerini karşılamak manasına gelmiyor. Excalibur G911 ve G870 NVIDIA GeForce RTX40 serisi ile desteklenen uygulama ve oyunlardan oluşan ve giderek büyüyen kütüphane sayesinde kullanıcısına yıllarca hizmet edebiliyor. Uygulamalar gelişmeye devam ettikçe, dizüstü bilgisayarınız yeni teknolojilere ahenk sağlamak için fiyatsız şoför güncellemelerinden yararlanabiliyor ve öğrencilerin her vakit büyük yahut küçük rastgele bir projenin üstesinden gelebilecek donanıma sahip olmasını sağlıyor.

Omur Boyu Performans Garantili Rtx 40 Serisi Excalibur Dizustu Bi169641 2

Performans her vakit dizayndan ödün vermek manasına gelmiyor. NVIDIA GeForce RTX40 serisi ekran kartlarına sahip Excalibur G911 ve G870 dizüstü bilgisayarlar, ince, sessiz ve uzun pil ömrüne sahip olacak biçimde tasarlandı. Bu, dizüstü bilgisayarınızın performansını, gücünü ve akustiğini en yüksek verimlilik için optimize eden yapay zeka dayanaklı gelişmiş bir teknoloji paketi olan NVIDIA Max-Q sayesinde mümkün oluyor. İster ders çalışın, ister hafta sonu oyun oynayın, NVIDIA GeForce RTX40 serisi ekran kartlarına sahip Excalibur G911 ve G870 dizüstü bilgisayarlar her vazifenin üstesinden geliyor.

Omur Boyu Performans Garantili Rtx 40 Serisi Excalibur Dizustu Bi169641 3

Oyun oynamak kelam konusu olduğunda piyasanın en yeterlisi olan NVIDIA GeForce RTX40 serisi ekran kartına sahip Excalibur G911 ve G870 dizüstü bilgisayarların performansına güvenebilirsiniz. Çalışmaya orta vermeniz gerektiğinde en yeni oyunları dizüstü bilgisayarınızda çalıştırabilir, kalite ve performanstan ödün vermeden süratli ve tempolu bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarabilirsiniz. DLSS 3 üzere teknolojiler en akıcı oyun tecrübesi için kare suratlarını artırmaya yardımcı olurken, NVIDIA Reflex rekabetçi oyunlar için en düşük gecikme müddeti ve en güzel karşılık suratını sunar. Işın izleme teknolojisi ise gerçekçi aydınlatmayı oyunlara taşıyarak oyun zevkinizi daha evvel hiç deneyimlemediğiniz yeni bir seviyeye taşır

Omur Boyu Performans Garantili Rtx 40 Serisi Excalibur Dizustu Bi169641 4

.

NVIDIA GeForce RTX40 serisi ekran kartına sahip Excalibur G911 ve G870 dizüstü bilgisayarlar ister ders çalışmak ister hafta sonu oyun oynamak yahut yeni bir şeyler yaratmak için olsun, inanılmaz özellikler ve yıllar boyunca devam eden performans sunar. Öğrencilerin değişen müfredatına kolaylıkla ahenk sağlayabilen NVIDIA GeForce RTX40 serisi dizüstü bilgisayarlar en gelişmiş, en verimli ve en geleceğe dönük platformdur.

İçerik
Dünya, önemli bir farkla kayıtlara geçen en sıcak yazı yaşadı

Sıcak hava dalgaları dünyanın birtakım bölgelerini kavurmaya devam ederken, bilim insanları bu kavurucu, ölümcül yazın1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Termometreli akıllı telefon Google Pixel 8 Pro tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Google Pixel 8 serisi resmî olarak tanıtıldı. Pixel 8 ve Pixel 8 Pro, en yeni1

3 dk. 4 Okundu
İçerik
Intel, 14. Nesil masaüstü işlemcilerin tamamını doğruladı

Bildiğiniz gibi Intel, çok yakında 14. Kuşak işlemcilerini duyuracak. Raptor Lake Refresh olarak isimlendirilen bu seri, isminden da1

3 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.