KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Nintendo Switch 2 benzeri olmayan bir DLSS çözümü sunacak

Nintendo Switch 2 Ile Ilgili Yeni Bir Iddia Daha Gundemde168978 0 Konsol satışları ile son periyodun en çok konuşulan ismi Nintendo, yeni kuşak konsolu için çalışmalarını sürdürüyor. Nintendo Switch 2 konsolu rakiplerinde olmayan birtakım özellikleri ile farklılaşmayı amaçlıyor.

Nintendo Switch 2 eşsiz olacak

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerde Nintendo Switch 2 konsolunun Ampere tabanlı bir grafik ünitesi ile geleceği ve muhakkak senaryolarda PS 5 gibisi performans sunacağı gündeme gelmişti. Artık DLSS konusunda da kıymetli bir sızıntı var.

Kaynaklar Nintendo Switch 2 için özel bir DLSS tahlili geliştirildiğini belirtiyor. Firma bunun için bir iş durumu açmış durumda. İş tarifinde makine öğrenme teknolojilerini güç tüketimi ve yonga seti için optimize etmekten bahsediliyor. DLSS teknolojisi de esasen yapay zekâyı temel alıyor.

Aslında standart bir DLSS teknolojisi bekleniyordu lakin Nintendo bu noktada kendisini kesimden daha başka bir yerde pozisyonlandırmak istiyor. Yapılacak optimizasyonlar DLSS konusunda rakiplerinden nasıl bir farklılık oluşturacak merak konusu.

İçerik
Dünyanın ilk e-ink tümleşik bilgisayarı

Elektronik mürekkep ekran teknolojileri yıllar içerisinde kendisini hayli geliştirdi fakat hala yaygın bir kullanım alanına1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Oppo Find N3 ilk kez canlı olarak görüntülendi: İşte tasarımı

Bir müddettir sızıntılarla gündemde olan Oppo Find N3 için geri sayım resmen başladı. Bildiğiniz üzere1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 Türkiye fiyatı açıkladı

Apple, kısa bir mühlet önce Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 akıllı saatlerini tanıttı.1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.