KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Nintendo Switch 2 belirli oyunları PS5 kalitesinde oynatacak

Nintendo Switch 2 Performansi Sevindirecek168397 0 120 milyon satış sayısını geride bırakan Nintendo Switch konsolunun yeni kuşağı için meraklı bekleyiş devam ediyor. Nintendo Switch 2’nin belli senaryolarda PS4 hatta PS5 kalitesinde oyun oynatacağı sav ediliyor.

Nintendo Switch 2 performansı nasıl?

Artık geliştiricilere örnek kitlerin dağıtımına başlandığı Nintendo Switch 2 için en erken gelecek yılın başları işaret ediliyor. Performans konusunda ise Nintendo Switch 2 konsolundan beklentiler hayli yüksek.

Geçmiş periyotta Call of Duty oyunlarının PS4 kalitesinde oynanabileceği tabir edilmişti. Artık ise Final Fantasy 7 Remake imalinin PS5 kalitesinde oynatılabildiği gündeme geldi. Testleri yapan geliştiricilerin PS5 konsolundaki Final Fantasy 7 Remake tecrübesi yaşadıkları belirtilmiş.

Yeni bir kartuş sistemi kullanacağı belirtilen Nintendo Switch 2 anlaşıldığı kadarıyla oyunların ihtiyaçlarına nazaran PS4 yahut PS5 kalitesine çıkabilecek. Bunu da yeni bir ARM tabanlı Nvidia yongasının sağlayacağı kestirim ediliyor.

İçerik
Uydu bağlantılı katlanan telefon Huawei Mate X5 tanıtıldı: İşte özellikleri

Huawei, Mart ayında Mate X3 katlanır akıllı telefonunu tanıttı. Mate X4 modelinin gelmesi beklenirken özel1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Whatsapp’tan mesaj gitmiyor sorunu (Çözüldü)

WhatsApp, yıllar içinde tanınan iletileşme uygulaması haline geldi ve birçok insan için birincil iletileşme uygulaması.1

6 dk. 1 Okundu
İçerik
Apple’dan ucuz MacBook geliyor: İşte detaylar

Microsoft üzere Apple da eğitim alanına yönelik uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar pazarında büyümeyi hedefliyor. Şirkete1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.