KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Moto Tab G84 render görüntüleri paylaşıldı: İşte tasarımı

Moto Tab G84 Render Goruntuleri Paylasildi Iste Tasarimi168870 0 Günümüzde Lenovo’nun alt markalarından biri olarak varlık gösteren Motorola, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. O denli ki markanın hem tablet hem de akıllı telefon pazarında bütçe ve orta düzey modellere odaklandığını görüyoruz. Son olarak Motorola’nın yeni tableti Moto Tab G84’e ilişkin yeni render imajları paylaşıldı.

Motorola Moto Tab G84 ortaya çıktı

Aktarıldığı kadarıyla Moto Tab G84, 2022 yılında çıkış yapan Tab G70 modelinin halefi olacak. O denli ki sızdırılan manzaralar, aygıtın metal gövde, art kısımda 8MP birincil kamera ve çift tonlu bir dizayna sahip olduğunu doğruluyor. Ayrıca Moto Tab G70’de karşımıza çıkan kalın çerçeveli tasarım, bu modelde de yerini korumuş.

Moto Tab G84 Render Goruntuleri Paylasildi Iste Tasarimi168870 1 Moto Tab G84’ün imajlı görüşmeler ve selfie çekimleri için ortalanmış kamera sensörü bulunuyor. Ek olarak USB-C ilişki noktası ile desteklenen tablete, klavye aksesuarı için üç pimli irtibat noktası, dijital kalem girişi ve Dolby Atmos dayanağına sahip JBL hoparlörler eşlik ediyor.

Motorola Tab G84 için rastgele bir fiyat yahut çıkış tarihi paylaşılmadı. Fakat bir evvelki model Moto Tab G70’in Ağustos ayında tanıtıldığını belirtmekte yarar var. Bu nedenle önümüzdeki günlerde daha fazla detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz.

İçerik
X Premium özelliği Threads’e ücretsiz geldi

Instagram'ın unutulan uygulaması Threads, yeni özelliklerle daima güncelleniyor. Son olarak Twitter'da X Premium abonelere sunulan1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Microsoft’un Activision Blizzard anlaşması son onayını aldı

Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasa Kurumu (CMA), Microsoft'un 68,7 milyar dolarlık Activision Blizzard satın alımı için1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Bilgisayar Siyah Ekranda Kalıyor

Bilgisayarınız açık iken çoğu kez başınıza gelen ve “ bilgisayar siyah ekranda kalıyor ” şikayetleri1

14 dk. 14 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.