KATEGORİLER
Kripto Al Sat

MKE, IDEF’23’te yerli mühimmatları ve silahları sergiledi

Makine ve Kimya Sanayisi A.Ş (MKE), İstanbul’da düzenlenen IDEF’23’te yerli mühimmatları ve silahlarını sergiledi. IDEF’23’te MKE standını gezdik.             

Makine ve Kimya Sanayisi A.Ş (MKE), IDEF’23 Memleketler arası Savunma Sanayii Fuarı’nda yeni mühimmatlarını sergiledi. MKE Asya Pasifik Bölge Müdürü Sinan Şenliler ve MKE Silah Ekip Önderi Osman Yağbasan, MKE standında sergilenen eserleri Cem Sünbül’e anlattı.

MKE, Türkiye’deki 10 farklı fabrikasında 430’dan fazla eser üretiyor. IDEF’23 standında küçük kalibre mühimmatlar, büyük kalibre mühimmatlar, tabancalar, tüfekler ve silahlar sergileniyor. Yerli ve ulusal imkanlarla geliştirilen eserler, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından kullanılıyor. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ambargo uygulanan eserlerin yerli muadili geliştirilerek ordumuzun ambargolardan etkilenmemesi sağlanıyor.

MKE, yerli imkanlarla geliştirdiği eserleri yurt dışına ihraç ediyor. Son 5 senede 60 ülkeye satış gerçekleşti. 2023 yılında ihracat rekoru kırılması bekleniyor.

İçerik
Blu TV Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Blu TV Abonelik İptali Nasıl Yapılır? - Blu TV birçok dizi ve filmin bir arada1

2 dk. 52 Okundu
İçerik
Xiaomi yeni robot süpürgesini duyurdu

Gerek kendi markası ile olsun gerekse ekosistem markaları ile olsun robot süpürge pazarında Xiaomi önder1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15, USB-C Ethernet desteğiyle yüksek hızda internet sağlıyor

iPhone 15, kullanıcıların WiFi’dan daha süratli indirme suratına muhtaçlık duyduklarında kullanabileceği USB-C Ethernet adaptörlerini de1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.