KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Minecraft ABD’de Xbox Series X/S için Derecelendirildi

 
Geniş içeriğiyle her kesim oyuncu tarafından sevilen ve oynanan Minecraft, yeni bir derecelendirmeyle birlikte karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda oyunun Xbox Series X/S sürümünün ABD’de derecelendirildiği ortaya çıkıyor ve geçtiğimiz süreçte ortaya çıkan haberlerin doğruluğu daha da yükseliyor.
 
Minecraft Xbox konsollarına geliyor 
 
C6F2Fba4 41C2 4E00 B0Dc 5Fa774601F55 
 
VGC tarafından tespit edildiği üzere Minecraft, yakın vakitte ABD Cümbüş Yazılımı Derecelendirme Şurası tarafından Xbox Series konsolları için sınıflandırıldı. Oyun birebir vakitte geçtiğimiz ay Almanya’nın derecelendirme konseyi USK tarafından da sınıflandırılmıştı. Şu anda Minecraft’ın Xbox One sürümü geriye dönük uyumluluk aracılığıyla Xbox Series X/S’te oynanabiliyor.
 
Xbox Series konsolların için çıkış yapmaya hazırlanan oyun için elbette oyuncuların birkaç isteği bulunuyor. Bu isteklerden kıymetlisi ise ışın izleme olarak karşımıza çıkıyor. Microsoft ışın izleme özelliğini 2020’de duyurmuştu.
 
Öte yandan geçtiğimiz Mart ayında geliştirici Mojang, Xbox konsollarında mevcut olacak ışın izleme dayanağı için prototip kodunu ezkaza Xbox Insider’larına özel kullanımına sundu. Lakin bu durum çabucak ortadan kaldırıldı.

İçerik
Hayranların Sevdiği King Kong Oyunu Geliyor: İşte Detaylar

 IguanaBee tarafından geliştirilen ve GameMill Entertainment tarafından yayınlanacak olan aksiyon, macera, keşif oyunu Skull Island: Rise of Kong,1

6 dk. 8 Okundu
İçerik
Bethesda: Intel ARC Ekran Kartları Starfield’ı Oynatmakta Yetersiz

 Bethesda kısa mühlet evvel yeni bir açıklama yaptı. 6 Eylül tarihinde resmi olarak oyunculara sunulan1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Assassin’s Creed Mirage iPhone 15 Pro’ya Geliyor! İşte Çıkış Tarihi

 Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak Assassin's Creed serisinin yeni oyunu Mirage için beklenmedik bir haber duyuruldu. Grup1

1 dk. 19 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.