KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Microsoft uygulama mağazası yenilendi: İşte yeni tasarım

Microsoft Uygulama Magazasi Yenilendi Iste Yeni Tasarim169527 0 Yenilenen Microsoft uygulama mağazası birinci olarak Canary ve Dev Channel Insider kullanıcılarına açıldı. Mağazanın resmî masaüstü sitesi Windows 11 uygulamasına çok benzeyen yeni bir dizayna kavuştu.

Yeni Microsoft Store, yeni uygulamaları, kategorileri, özel teklifleri ve fazlasını görebildiğiniz kartlardan oluşan bir tasarım kullanıyor. Oyunlar ve uygulamaların kendi kartları var fakat yeni eklenen ve öne çıkarılan sinemaların görünümünde değişiklik yok. Microsoft’ta mühendis olan Judah Gabriel’in paylaşımına nazaran, yeni Microsoft Store sitesi, Lit, Shoelace, Vite ve PWABuilders şablonlarını içeren bir dizi farklı web bileşenleri araçlarıyla oluşturulmuş.

Gabriel, Microsoft Store sitesinin eski sürümünün modası geçmiş kullanıcı arayüzü üzerine konseyi React kod tabanını kullandığını söyledi. Yeni site, yeni uygulamaların keşfedilmesini kolaylaştıran ve modern web teknolojileriyle ince tasarlanmış bir arayüze sahip.

İçerik
Gmail’de e-postalara emoji ile tepki verme desteği geliyor

Google, Gmail için, yayınlanması halinde e-posta platformunu biraz daha iletileşme uygulaması üzere hissettirecek emoji reaksiyonları1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy Buds FE’nin Türkiye fiyatı açıklandı

Samsung Galaxy Buds FE, Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE+ tablet serisinin Türkiye fiyatı1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Apple Watch’un Çarpışma Algılama özelliği bir kez daha hayat kurtardı

Apple Watch Series 8, Apple Watch SE (2. nesil) ve Apple Watch Ultra'da kullanıma sunulan1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.