KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Microsoft SwiftKey klavye, yapay zeka özellikleriyle güncellendi

Microsoft Swiftkey Klavye Yapay Zeka Ozellikleriyle Guncellendi169086 0 Microsoft, iPhone ve Android telefonlar için tanınan SwiftKey klavye uygulamasına gelecek birkaç yeni yapay zeka özelliğini açıkladı. Yeni AI tabanlı özellikler kullanıcılara sunulmaya başlandı.

SwiftKey’e gelen yeni özellikler

SwiftKey’e yapay zeka takviyeli kamera filtresi özelliği geldi. Kullanıcılar, yüzlerce araç ve filtre seçeneğiyle süratli bir halde yaratıcı ve eğlenceli fotoğraflar, görüntüler ve GIF’ler oluşturabiliyor. Efekt ve lenslerin bir kısmı Snapchat’ten geliyor. Bildiğiniz üzere Microsoft’un Snap ile devam eden bir iştiraki var.

Bir öteki yeni özellik, yapay zeka dayanaklı özel çıkartmalar. Kullanıcılar klavyeyle selfie çektikten sonra Bing Image Creator’ı kullanarak WhatsApp, Messenger üzere üçüncü parti uygulamalarda paylaşabilecekleri yeni çıkartmalar oluşturabiliyor.

Mesaj gönderirken yazım ve noktalama işaretlerini gözden geçirip teklifler sunan yeni SwiftKey, kullanıcıların Bing Image Creator’a direkt erişmesini sağlıyor. Oluştur özelliğiyle metin istemi girilerek yapay zeka tarafından geliştirilmiş görseller oluşturulabiliyor. Bing Image Creator, yakında DALL-E 3 manzara oluşturucu için dayanak sağlayacak.

Microsoft, bu yeni AI tabanlı özellikleri yeni kullanıma sunduklarını belirtti; hasebiyle bu özelliklerin tüm kullanıcılara ulaşması biraz vakit alacaktır.

İçerik
Samsung Galaxy M34 5G: Bütçe segmentinde güçlü rakip

Samsung, tanınan M serisinin yeni üyesi Galaxy M34 5G’yi satışa çıkarıyor. Vision Booster özellikli gözü1

5 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 ile MagSafe batarya da USB Tip-C’ye dönebilir

Apple’ın iPhone 15 serisini tanıtacağı aktifliğe saatler kala sızıntılar giderek artıyor. Lightning yerine USB Tip-C1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Steam Deck’in yeni rakibi Lenovo Legion Go tanıtıldı: İşte özellikleri

Steam Deck ve ASUS ROG Ally’nin yeni rakibi Lenovo Legion Go, IFA 2023 etkinliğinde duyuruldu.1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.