KATEGORİLER
Kripto Al Sat

PowerWash Simulator için Back to the Future İş Birliği Paketi Geliyor

 
Yayıncı Square Enix Collective ve geliştirici FuturLab, simülasyon yıkama oyunu PowerWash Simulator için yeni bir ek paketin geleceğini duyurdu. Back to the Future iş birliği kapsamında oyuna dahil edilecek bu paket 2023 yılı içerisinde 7,99 dolarlık bir fiyatla piyasaya sürülecek.
 
Paket bizlere neler sunuyor?
 
Bb6Fd77F E80A 4386 Ad27 Fbe8D30C45F8 
 
Back to the Future isimli ek paketle bir arada oyunculara yeni içeriklerin sunulması bekleniyor. FuturLab CEO’su Kirsty Rigden bir basın açıklamasında paket hakkında şunları aktarıyor: “Back to the Future iş birliğimiz ile düş üzere içeriği sizlere sunmayı hedefliyoruz. Bu yeni pakette oyuncuları beklenmedik bir yer, geçmiş, gelecek ve bugün bekliyor.”
 
Yeni Back to the Future paketinde oyuncular, vakitte geriye seyahat edebiliyor. Ek olarak Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın Back to the Future serisinden ilham alan ikonik sinema setleri ve Doc Brown’ın minibüsü de dahil olmak üzere birçok dekor yer alıyor. Vakit Makinesi, Hill Valley Saat Kulesi, Holomax Tiyatrosu ve Doc’s Time Train üzere oyun içi başarımlarda oyuna dahil oluyor.
 
PowerWash Simulator şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam ve Microsoft Store üzerinden) için mevcut.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İçerik
Nintendo Direct Etkinliği Bugün Saat 17:00’de! Bizlere Neler Sunacak?

 Nintendo geçtiğimiz günlerde 14 Eylül TSİ 17:00'de yeni bir Nintendo Direct Etkinliği'ne konut sahipliği yapacağını duyurdu.1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
EA Onayladı: The Sims 5 Oynaması Ücretsiz Olacak!

 Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak simülasyon ömür oyunu serisinin yeni oyunu The Sims 5 için yeni1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Requiem: Avenging Angel Oyunu GOG Platformunda Ücretsiz

 GOG tarafından kullanıcılara sunulan Sonbahar İndirimi kapsamında dördüncü ve son fiyatsız oyun güncellendi. Bu kapsamda Requiem:1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.