KATEGORİLER
Kripto Al Sat

PowerWash Simulator için Back to the Future İş Birliği Paketi Geliyor

 
Yayıncı Square Enix Collective ve geliştirici FuturLab, simülasyon yıkama oyunu PowerWash Simulator için yeni bir ek paketin geleceğini duyurdu. Back to the Future iş birliği kapsamında oyuna dahil edilecek bu paket 2023 yılı içerisinde 7,99 dolarlık bir fiyatla piyasaya sürülecek.
 
Paket bizlere neler sunuyor?
 
Bb6Fd77F E80A 4386 Ad27 Fbe8D30C45F8 
 
Back to the Future isimli ek paketle bir arada oyunculara yeni içeriklerin sunulması bekleniyor. FuturLab CEO’su Kirsty Rigden bir basın açıklamasında paket hakkında şunları aktarıyor: “Back to the Future iş birliğimiz ile düş üzere içeriği sizlere sunmayı hedefliyoruz. Bu yeni pakette oyuncuları beklenmedik bir yer, geçmiş, gelecek ve bugün bekliyor.”
 
Yeni Back to the Future paketinde oyuncular, vakitte geriye seyahat edebiliyor. Ek olarak Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın Back to the Future serisinden ilham alan ikonik sinema setleri ve Doc Brown’ın minibüsü de dahil olmak üzere birçok dekor yer alıyor. Vakit Makinesi, Hill Valley Saat Kulesi, Holomax Tiyatrosu ve Doc’s Time Train üzere oyun içi başarımlarda oyuna dahil oluyor.
 
PowerWash Simulator şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam ve Microsoft Store üzerinden) için mevcut.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İçerik
Starfield Oyunundan Bir Rekor Daha: Skyrim’i Geride Bıraktı!

 Bethesda tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield, Steam'de Skyrim'den daha fazla eş1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Company of Heroes Collection Switch için Duyuruldu

 Feral Interactive, gerçek vakitli strateji oyunu Company of Heroes Collection'ı Switch için duyurdu. Koleksiyon bu sonbaharda1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
GOG, Sonbahar İndirimi Kapsamında Bir Oyunu Ücretsiz Veriyor

 Oyun platformu GOG şu anda Sonbahar İndirimi kapsamında çeşitli indirimlerin yanı sıra fiyatsız oyun ve oyunlar1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.