KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Alan Wake 2 için 11 Dakikalık Saga Anderson Oynanış Videosu Yayınlandı

 
Epic Games ve geliştirici Remedy Entertainment, kaygı temalı aksiyon macera oyunu Alan Wake 2 için yeni bir oynanış görüntüsü yayınladı. Oynanış görüntüsü oyuna katılan ikinci karakter FBI Casusu Saga Anderson’a yer veriyor. 11 dakikalık  bu görüntüde belirtilen karakter odaklanılıyor.
 
Oyunun birinci misyonlarından biri gösteriliyor
 
91C639C1 A5Ba 4051 8Ef0 3F0E7574C1D1 
 
Oyunun birinci vazifelerinden birine ilişkin olan oynanış imgelerinde, savaş, bulmaca ve dedektiflik ögeleri yer alıyor. Bunların yanı sıra küçük Watery kasabası ve Coffee World tema parkı üzere yerlerin bir karışımı da bizlere aktarılıyor. 
 
Alan Wake 2 mevcut konsolların ve PC’nin gücünden tam olarak yararlanıyor. Bunu yapmak için de Remedy Entertainment’ın tescilli oyun motoru Northlight tarafından geliştiriliyor.
 
Beklenen oyunlar ortasında yer alan Alan Wake II, 27 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun şu anda ön siparişlere açık durumda. Epic Games fiyatı 599 TL.
 
İşte oynanış videosu
 
 

İçerik
Forza Motorsport 7 ve Forza Motorsport Grafik Karşılaştırma Videosu

 YouTube üzerinde içerik üreticisi "Cycu1", Forza Motorsport 7 ile yeni Forza Motorsport oyunu ortasında grafik1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Eski PlayStation Patronu, Apple ve Amazon’u Oyun Endüstrisi için Tehdit Olarak Görüyor

 Eski PlayStation işvereni Shawn Layden, oyun sanayisine tam adapte olamayan büyük teknoloji şirketlerinin mevcut durumlarından1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Korku Oyunu Stray Souls Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını Versus Evil ve geliştiriciliğini Jukai Studio'nun üstlendiği ruhsal kaygı oyunu Stray Souls'un çıkış tarihi1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.