KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Alan Wake 2 için 11 Dakikalık Saga Anderson Oynanış Videosu Yayınlandı

 
Epic Games ve geliştirici Remedy Entertainment, kaygı temalı aksiyon macera oyunu Alan Wake 2 için yeni bir oynanış görüntüsü yayınladı. Oynanış görüntüsü oyuna katılan ikinci karakter FBI Casusu Saga Anderson’a yer veriyor. 11 dakikalık  bu görüntüde belirtilen karakter odaklanılıyor.
 
Oyunun birinci misyonlarından biri gösteriliyor
 
91C639C1 A5Ba 4051 8Ef0 3F0E7574C1D1 
 
Oyunun birinci vazifelerinden birine ilişkin olan oynanış imgelerinde, savaş, bulmaca ve dedektiflik ögeleri yer alıyor. Bunların yanı sıra küçük Watery kasabası ve Coffee World tema parkı üzere yerlerin bir karışımı da bizlere aktarılıyor. 
 
Alan Wake 2 mevcut konsolların ve PC’nin gücünden tam olarak yararlanıyor. Bunu yapmak için de Remedy Entertainment’ın tescilli oyun motoru Northlight tarafından geliştiriliyor.
 
Beklenen oyunlar ortasında yer alan Alan Wake II, 27 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun şu anda ön siparişlere açık durumda. Epic Games fiyatı 599 TL.
 
İşte oynanış videosu
 
 

İçerik
Todd Howard’dan Starfield Oyuncularını Kızdıran Açıklama: Sisteminizi Yükseltin

 Bethesda tarafından oyunculara sunulan Starfield çok konuşulmaya devam ediliyor. Oyuncular oyunda birçok kusurun ve optimizasyon1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Stalker 2 Ekibinin Stüdyosu Yangından Zarar Gördü: 70 Bin Dolarlık Hasar!

 Kıyamet sonrası açık dünya hayatta kalma oyunu Stalker 2: Heart of Chornobyl'in geliştiricisi GSC Game1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun 25. Yıl Özel Seti Çıktı

 Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) uzun vakittir1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.