KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Lies of P’den 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 
NEOWIZ tarafından oyunculara sunulacak soulslike aksiyon rol yapma oyunu Lies of P’nin 7 dakikalık yesyeni oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu yeni oynanış görüntüsü bizi bir vakitler sanat ve romantizmle dolu müreffeh bir yer olan Rosa Isabelle Street’le tanıştırıyor.
 
İlgi cazip mekanikleriyle çıkış yapmaya hazırlanıyor
 
A01B7D47 Dece 4Beb Ab3F 6E941E22Cd6D 
 
Lies of P, tansiyon dolu atmosferiyle, derin dövüş sistemiyle ve sürükleyici bir kıssa anlatımıyla bir arada biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunda meşhur Pinokyo karakterini denetim ediyor ve tıpkı vakitte nasıl palavra söylediğinize bağlı olarak rastgele misyonlara atılabiliyoruz. Oyun birçok anda seçimler yapabiliyor ve bu seçimler kıssanın nasıl biteceğini etkiliyor. 
 
Craft mekaniğinin de bulunduğu oyunda oyuncular, büsbütün yeni bir silah oluşturmak için silahları birçok farklı biçimde birleştirebiliyor. En güzel silah kombinasyonunu bulmak ve hakikaten özel bir şey oluşturmak için araştırma yapabiliyorsunuz. Ayrıca oyuncular yeni marifetler kazanmak için bedenlerinin kimi kısımlarını değiştirebiliyor. Yalnızca bu değil tıpkı vakitte bu hünerler öteki eşsiz ve kullanışlı özellikleri de beraberinde getirebiliyor.
 
Lies of P, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun şu anda standart sürüm ön sipariş fiyatı 999,00 TL, Deluxe sürüm fiyatı ise 1.130,00 TL.
 
7 dakikalık oynanış videosu
 
 

İçerik
Starfield için Neredeyse Tüm Gezegenler için 8K Doku Paketi Yayınlandı

 Mod geliştiricisi 'Revan', uzay temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni bir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
EA Onayladı: The Sims 5 Oynaması Ücretsiz Olacak!

 Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak simülasyon ömür oyunu serisinin yeni oyunu The Sims 5 için yeni1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Mortal Kombat 1 Karakter Kadrosu Sızdırıldı

 Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealm Studios'un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1'in1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.