KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Lies of P için genişleme paketi yolda

Lies Of P Icin Genisleme Paketi Dogrulandi169561 0 Geçtiğimiz ay Windows, macOS, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series için yayınlanan Lies of P yakında bir genişleme paketine kavuşabilir. Geliştirici Neowiz tarafından yayınlanan iş ilanı, başarılı üretim için bir DLC geliştirildiğini doğruluyor.

Lies of P için DLC geliştiriliyor

Bloodborne’a benzeri oynanışı, başarılı öyküsü ve tüm platformlarda sunduğu performans başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Lies of P, yakında kıymetli bir güncellemeye sahip olabilir. Üretimin geliştiricisi Neowiz tarafından paylaşılan iş ilanı, Lies of P için bir DLC geliştirildiğini doğruluyor.

Neowiz DLC tezleri hakkında bir açıklama yapmadı lakin stüdyo, geçtiğimiz ay Lies of P için bir yol haritası paylaşacaklarını belirtmişti. Üretimdeki ufak problemleri gidermek için çalışan Neowiz, muhtemelen önümüzdeki haftalarda Lies of P için yayınlanacak genişleme paketlerini doğrulayacaktır. FromSoftware dışında Souls-like formülünü en yeterli uygulayan yapımlardan biri olan Lies of P Game Pass üzerinden Xbox ve PC kullanıcılar için fiyatsız olarak indirilebiliyor. Ayrıyeten üretimin PS4, PS5 ve macOS platformlarında yer aldığını da hatırlatalım.

İçerik
Honor 100 Pro yakında Snapdragon 8 Gen 2 ve 1.5K ekranla geliyor

Honor 90 Pro geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya sürülmüştü. Görünüşe bakılırsa şirket artık de Honor 1001

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Meta, yeni Ray-Ban akıllı gözlüğünü tanıttı: Canlı yayın, 12MP kamera ve fazlası

Meta, Ray-Ban işbirliğiyle birinci akıllı gözlüğünü 2021’de çıkarmıştı. 27 Eylül’de düzenlenen aktiflikte Ray-Ban Meta Smart1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Evlerdeki camlardan yüksek enerji elde etmede 2. perde

Avustralya merkezli pak güç şirketi ClearVue, birden fazla kişinin olmaz dediği hem ışığı geçirip hem1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.