KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Lies of P için genişleme paketi yolda

Lies Of P Icin Genisleme Paketi Dogrulandi169561 0 Geçtiğimiz ay Windows, macOS, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series için yayınlanan Lies of P yakında bir genişleme paketine kavuşabilir. Geliştirici Neowiz tarafından yayınlanan iş ilanı, başarılı üretim için bir DLC geliştirildiğini doğruluyor.

Lies of P için DLC geliştiriliyor

Bloodborne’a benzeri oynanışı, başarılı öyküsü ve tüm platformlarda sunduğu performans başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Lies of P, yakında kıymetli bir güncellemeye sahip olabilir. Üretimin geliştiricisi Neowiz tarafından paylaşılan iş ilanı, Lies of P için bir DLC geliştirildiğini doğruluyor.

Neowiz DLC tezleri hakkında bir açıklama yapmadı lakin stüdyo, geçtiğimiz ay Lies of P için bir yol haritası paylaşacaklarını belirtmişti. Üretimdeki ufak problemleri gidermek için çalışan Neowiz, muhtemelen önümüzdeki haftalarda Lies of P için yayınlanacak genişleme paketlerini doğrulayacaktır. FromSoftware dışında Souls-like formülünü en yeterli uygulayan yapımlardan biri olan Lies of P Game Pass üzerinden Xbox ve PC kullanıcılar için fiyatsız olarak indirilebiliyor. Ayrıyeten üretimin PS4, PS5 ve macOS platformlarında yer aldığını da hatırlatalım.

İçerik
X’te paylaşılan haberlerdeki başlıklar kaldırılmaya başlandı

X'teki gönderileri, bilhassa de yüklü olarak haber ve medya yayınlarını takip ediyorsanız artık bunlar gözünüze1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Elon Musk, testlere başladı: Twitter (X), ücretli oluyor!

Elon Musk, X toplumsal ağ platformu üzerinde kullanıcıların gönderi paylaşmaları ve paylaşımlarla etkileşimde bulunmaları için1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Honor Magic Vs 2 daha ince ve daha hafif

Huawei’den ayrıldıktan sonra katlanabilir telefon pazarında yükünü yeterlice arttıran Honor markası bu yıl üçüncü katlanabilir1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.