KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Lies of P için genişleme paketi yolda

Lies Of P Icin Genisleme Paketi Dogrulandi169561 0 Geçtiğimiz ay Windows, macOS, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series için yayınlanan Lies of P yakında bir genişleme paketine kavuşabilir. Geliştirici Neowiz tarafından yayınlanan iş ilanı, başarılı üretim için bir DLC geliştirildiğini doğruluyor.

Lies of P için DLC geliştiriliyor

Bloodborne’a benzeri oynanışı, başarılı öyküsü ve tüm platformlarda sunduğu performans başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Lies of P, yakında kıymetli bir güncellemeye sahip olabilir. Üretimin geliştiricisi Neowiz tarafından paylaşılan iş ilanı, Lies of P için bir DLC geliştirildiğini doğruluyor.

Neowiz DLC tezleri hakkında bir açıklama yapmadı lakin stüdyo, geçtiğimiz ay Lies of P için bir yol haritası paylaşacaklarını belirtmişti. Üretimdeki ufak problemleri gidermek için çalışan Neowiz, muhtemelen önümüzdeki haftalarda Lies of P için yayınlanacak genişleme paketlerini doğrulayacaktır. FromSoftware dışında Souls-like formülünü en yeterli uygulayan yapımlardan biri olan Lies of P Game Pass üzerinden Xbox ve PC kullanıcılar için fiyatsız olarak indirilebiliyor. Ayrıyeten üretimin PS4, PS5 ve macOS platformlarında yer aldığını da hatırlatalım.

İçerik
Microsoft, 28 yıllık Windows programını sonlandırıyor

Microsoft, Windows 95 çıktığından beri Windows işletim sistemlerinde otomatik olarak yüklü gelen WordPad’i sonlandırıyor. RTF,1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Güneş enerjisinin geleceği: TIPA

Tüm dünyada alternatif güçlere yönelimin artması, bu alanda verimlilik ve dayanıklılık odaklı farklı projelerin ortaya1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Xiaomi 13T ve 13T Pro’nun alacağı Android güncelleme desteği belli oldu

Xiaomi, geçtiğimiz gün Xiaomi 13T ve Xiaomi 13T Pro akıllı telefonlarını 26 Eylül'de Berlin'de tanıtacağını1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.