KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Lenovo oyuncular için RGB kablosuz kulaklık duyurdu

Lenovo Legion E510 Rgb Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168399 0 Steam Deck rakibi Legion Go taşınabilir konsolunu duyuran Lenovo, bu konsol özelinde kullanılacak fakat öteki aygıtlarla da uyumlu çalışacak aksesuarlarını da birer birer piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Lenovo Legion E510 özellikleri ve fiyatı

Lenovo Legion E510 kulaklık modüllerinin kablo ile birbirine bağlandığı bir kablosuz kulaklık. 10mm armatür şoförler sayesinde güçlü basslar ve istikrarlı orta frekanslar elde edilebiliyor. Kulaklık 50Hz-10kHz frekans aralığında çalışırken kablosunun uzunluğu da 150cm.

Kontrolcü üzerinde çok istikametli bir mikrofon bulunuyor. Telefon üzerinden denetim edilen RGB şerit de denetimcinin art kısmında yer alıyor. Mikrofon irtibat için USB Tip-C portunu kullanıyor. Lenovo Legion E510 7.1 RGB kulaklığı 50 Euro fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
Dünyanın İlk Akıllı Telefonu Simon

Dünya’nın İlk Akıllı Telefonu Simon Akıllı telefonlar artık hepimizin ellerinde ve o kadar ucuzlar ki1

2 dk. 13 Okundu
İçerik
Akbank Hackathon: DisasterTech Başlıyor

75 yıldır Türkiye’nin gelişimi için çalışan Akbank, teknoloji ile onarıcı tahliller geliştirilmesi için sürdürdüğü Hackathon1

3 dk. 4 Okundu
İçerik
Tarihi görev: NASA, bozulmamış ilk asteroit örneğini Dünya’ya getiriyor

NASA, ajansın uzayda topladığı birinci asteroit örneğinin hafta sonuna kadar Dünya'ya ulaşacağını açıkladı. Uzay ajansı,1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.