KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Leica Sofort 2 şipşak kamera duyuruldu

Leica Sofort 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169482 0 Son devirde anlık baskı veren şipşak kameralara olan ilgi bir epey artmış durumda. Fotoğraf bölümünün devlerinden Leica da yıllar sonra şipşak kamera dalına yeni ve kompakt bir eser sunuyor.

Leica Sofort 2 özellikleri ve fiyatı

Leica Sofort 2 şipşak kamera yalnızca fotoğraf basmak için değil dijital fotoğraflar çekmek için de ülkü. Böylelikle çekilen fotoğraflar microSD kartlarda saklanabiliyor. Birinci kuşak Sofort yalnızca anlık baskı alabiliyordu.

1/5″ CMOS sensör barındıran kamera 4.9MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor. Art kısmında 3 inçlik bir LCD ekran var ve uygulama menüsü Leica kameraların klasik orta yüzünü temel alıyor. 28mm dengi Leica Summar f/2 lens ile 10cm en az odaklama aralığı elde edilebiliyor. Ayrıyeten bir flash da mevcut.

Bu kadar kompakt kasada bir yazıcı olması da dikkat alımlı. 86x54mm Sofort renkli sinemalar ile uyumlu olan yazıcı, akıllı telefonlardan gönderdiğiniz fotoğrafları da basabiliyor. Leica Sofort 2 şipşak kamera modeli 389 Euro fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
Huawei sihri: 14nm işlemci nasıl 7nm oldu?

Makus komşu konut sahibi yaptırır misali ABD ambargoları Huawei’nin bilhassa yonga teknolojileri tarafında farklı teknikler1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Xiaomi 14 serisinin tanıtım tarihi belli oldu: Yakında geliyor

Akıllı telefon devi Xiaomi, Aralık 2022'de tanıtılan Xiaomi 13 ve 13 Pro'nun halefi üzerinde hazırlıklara1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Apple: iPhone 15 Pro’yu kılıfsız kullanırsanız “geçici” renk değişimi olabilir

Apple, iPhone’un nasıl temizleneceğine ait dayanak makalesinde iPhone 15 ve iPhone 15 Pro Max’e özel1

1 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.