KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Leica Sofort 2 şipşak kamera duyuruldu

Leica Sofort 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169482 0 Son devirde anlık baskı veren şipşak kameralara olan ilgi bir epey artmış durumda. Fotoğraf bölümünün devlerinden Leica da yıllar sonra şipşak kamera dalına yeni ve kompakt bir eser sunuyor.

Leica Sofort 2 özellikleri ve fiyatı

Leica Sofort 2 şipşak kamera yalnızca fotoğraf basmak için değil dijital fotoğraflar çekmek için de ülkü. Böylelikle çekilen fotoğraflar microSD kartlarda saklanabiliyor. Birinci kuşak Sofort yalnızca anlık baskı alabiliyordu.

1/5″ CMOS sensör barındıran kamera 4.9MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor. Art kısmında 3 inçlik bir LCD ekran var ve uygulama menüsü Leica kameraların klasik orta yüzünü temel alıyor. 28mm dengi Leica Summar f/2 lens ile 10cm en az odaklama aralığı elde edilebiliyor. Ayrıyeten bir flash da mevcut.

Bu kadar kompakt kasada bir yazıcı olması da dikkat alımlı. 86x54mm Sofort renkli sinemalar ile uyumlu olan yazıcı, akıllı telefonlardan gönderdiğiniz fotoğrafları da basabiliyor. Leica Sofort 2 şipşak kamera modeli 389 Euro fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
Jüpiter’in buzlu uydusu Europa’da yaşamın ayak izi keşfedildi

Bilim insanları bir müddettir Europa'nın buzlu kabuğunun altında su okyanuslarının yattığının farkındaydı fakat bu okyanusların1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Panasonic oyuncular için yeni bir omuz hoparlörü geliştirdi

Geçtiğimiz yıllarda Square Enix ile oyuncular için kablolu omuz hoparlörünü duyuran Panasonic bu sefer kablosuz1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Facebook’ta artık birden fazla profil oluşturulabiliyor

Meta, Facebook’ta çoklu profil oluşturma özelliğini bir müddettir test ediyor ve artık tüm kullanıcılara açılmaya1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.