KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bunun da gördük: iPhone 15 siparişleri helikopterle indirildi

Ilk Iphone 15 Siparisleri Helikopterle Teslim Edildi169297 0 Birinci iPhone piyasaya çıktığından bu yana satış günü mağazalarda oluşan uzun kuyruklar klasik hale geldi. Bazen üçüncü taraf mağazaların ilgi çekmek için enteresan kampanyalar düzenlediğine şahit oluyoruz.

Helikopterle iPhone 15 siparişi

Geçtiğimiz hafta ön siparişe başlayan iPhone 15, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modelleri bugün itibariyle de mağazalarda satışa başladı. Her vakit olduğu üzere gece yarısı olmadan mağaza önlerinde kuyruklar oluştu.

Troy Galataport mağazası ise enteresan bir tanıtıma imza attı. iPhone 15 satışının başlayacağı saatlerde mağazanın çatısına yaklaşan bir helikopterden inen kişi, iplerle çatıdan aşağıya hakikat inerek mağazaya birinci iPhone 15 stoklarını teslim etti.

Son artırımlarla en yüksek konfigürasyonu 100 bin TL civarına yükselen iPhone 15 serisinin artık çok değerli olduğundan mıdır yoksa erişilmez olduğundan mıdır bilinmez fakat bu usul lansmanları daha çok görebiliriz.

İçerik
Elon Musk’ın şirketi iPhone’lar için uydu fırlatacak

Apple'ın uydu ortağı Globalstar, Elon Musk'ın şirketiyle iPhone'lardaki SOS acil durum uydu fonksiyonunun kapsamını genişletmek1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Huawei’den Windows’a rakip geliyor: HarmonyOS PC için doğrulandı

Bildiğiniz üzere Huawei, ABD kısıtlamalarının akabinde odağını HarmonyOS'a çevirdi. Bu bağlamda Huawei imzalı işletim sisteminin1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Intel’in en güçlüsü: Core i9-14900KF test edildi

Bildiğiniz üzere merakla beklenen Intel Raptor Lake Refresh işlemciler için geri sayım başladı. O denli1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.