KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Kosgeb Kurs Başvuru Formu

Devlet destekleri ile bir işyeri sahibi olmak bir dükkan açmak isteyen kişilerin ilk durağı genelde kosgeb olmaktadır. Kosgeb aracılığı ile işyeri veya dükkan açma işlemleriniz için kredi kullanmak veya Kosgeb’in verdiği teşviklerden yararlanmak istiyorsanız kosgeb kurslarına katılmanız ve başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Kosgeb kursları 2020 yılında da hız kesmeden devam etmektedir. Başvuracağınız kosgeb 2020 kurslarında, 32 saat sürecek bir uygulamalı girişimcilik dersi ve yine bu derse bağlı çeşitli kurslar almakta ve kurs sonunda sertifika almaya hak kazanmaktasınız. Kosgen kurslarını Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Kosgeb kurs merkezleri aracılığı ile almaktasınız. Türkiye’nin hemen her ilinde bulunan Kosgeb kursları sayesinde sizlerde kosgeb desteklerine başvurabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz.

Kosgeb Kursları İçin Nereye Başvurulur?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz birkaç sene önce Kosgeb’in oluşturmuş olduğu Uygulamalı Girişimcilik Destek Programı veya Yeni Girişimcilik Destek Programı ile  çeşitli iş fikirlerine sahip olan vatandaşlarımıza geçtiğimiz yıllarda da yapıldığı gibi 2020 yılında da çeşitli giderleri için hibe ve işletmesinin tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için faizsiz kredi imkanı sunuluyordu.  Tabi tüm bu desteklerden yararlanabilmek için, Kosgeb tarafından verilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine başvurulması ve 32 saatlik kurs eğitimi alınması gerekiyor.Kosgeb kursları 2020 yılında da tüm hızıyla devam etmektedir.  2020 yılında da iş kurmak amacıyla Kosgeb’e başvuran adayların eğitim başvuruları tamamlandıktan sonra sertifika ile ödüllendirilmekte ve sonrasında ise ihtiyacı olan miktarda kredi ve hibe imkanlarından yararlanabilmektedir.  Kosgeb Kurs Başvuru Formu için nereye başvurulur ?

Kosgeb Kurslarından yararlanabilmek için Türkiye genelinde bulunan Kosgeb kursları veya merkezlerinden yardım alabilirsiniz. Bu kurslar aracılığıyla çeşitli eğitimlere katılabilir ve sertifika alabilirsiniz. Kosgeb kursları türkiye2nin hemen her ilinde bulunmakta olup, taşra bölgelerde ise şehir merkezlerine konuşlandırılmış durumdadır. Sizlerde kosgeb kurslarına başvuruda bulunabilir ve kısa sürede eğitimlerinizi tamamlayıp sertifikanızı alarak çeşitli kredi ve hibe imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kosgeb kurslarına başvuru için internet sitesinde yer alan Kosgeb Kurs Başvuru Formu doldurabilir ve kısa süre içerisinde Kosgeb kurslarını almaya hak kazanabilirsiniz. Kursları alıp 32 saatlik eğitiminizi tamamladıktan sonra Kosgeb desteklerinden faydalanmaya hak kazanmış olursunuz.

İçerik
Whatsapp İhbar Hatlarına Nasıl Ulaşırım?

Whatsapp İhbar Hatlarına Nasıl Ulaşırım? - Özellikle son yıllarda herkesin severek kullandığı bir platform olan1

3 dk. 22 Okundu
İçerik
Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Her kadın bu soruyu merak etmektedir. Ciltlerimiz bizim mabedimiz olmaktadır. Cildimizi1

3 dk. 7 Okundu
İçerik
Kosgeb Girişimcilik Kursu Başvuru Formu

Kosgeb Girişimcilik Kursu Başvuru Formu - Devletten Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme1

3 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.