KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Konami yeni Contra’yı duyurdu: Operation Galuga

Konami Yeni Contra Yi Duyurdu Operation Galuga168876 0

Nintendo Direct sunumunun bir kesimi olarak, yayıncı Konami ve oyun stüdyosu WayForward Technologies nişancı oyunu Contra: Operation Galuga‘yı duyurdu. Orjinal Contra’nın yine uyarlaması olacak oyunun fragmanı ise oyunculardan övgü dolu yorumlar aldı.

Yeni Contra ne vakit çıkacak?

Contra: Operation Galuga, geliştirilmiş grafikleri, güncellenmiş müzikleri ve daha dinamik oynanışıyla 1987 tarihli klasik oyunun (ilk olarak atari makinelerinde piyasaya sürülmüş ve 1988’de NES’e geçiş yapmıştı) “tamamen yine tasarlanması” olarak tanımlanıyor. Yeni düzeyler, düşmanlar, boss’lar, mekanikler, yine tasarlanmış silah sisteminin yanı sıra öykü modunda iki kişilik ve arcade modunda dört kişilik co-op özelliği de duyuruldu.

Konami‘nin “Contra’nın gerçek mirası artık başlıyor” diye lanse ettiği Contra: Operation Galuga,2024 yılının başlarında PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, S ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Yenilenmiş oyunun fragmanının ise oyunseverlerin büyük çoğunluğu tarafından beğeniyle karşılandığını da berlitelim.

İçerik
Blackmagic, iPhone’larda profesyonel video çekimi için ücretsiz bir uygulama yayınladı

Profesyonel kameralar üreten Blackmagic şirketi iPhone'lar için fiyatsız bir kamera uygulaması yayınladı. Blackmagic Camera, kullanıcıların1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung, One UI 6.1 ile çok sayıda yapay zeka özelliği getirecek

Geçtiğimiz hafta Samsung, yapay zekâ performansında 14,7 kat artış sağladığını söylediği Exynos 2400 işlemcisini duyurdu.1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Yeni Wi-Fi yöntemi ile duvarların arkasındaki harfler okunabiliyor

Yakın vakitte yapılan bir çalışma, duvarların gerisini Wi-Fi ile görmeden bir çığır açıyor. Yeni yol1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.