KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri

İçindekiler

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri – Kadın-erkek ilişkileri son derece değişken, sürdürmesi zorlu ve karşılıklı anlayış gerektiren ilişkilerdir. İnsanlar evlilik kararlarını alarak bu zorlukların bilincinde olarak karar verirler. Sürekli olarak karşılıkla anlayış içerisinde ilişkiye devam etmek gerekli olacaktır. Tabi ki doğru eş seçimi de bu aşamada son derece önemli bir ayrıntı olarak gösterilebilir.

Evliliklerde birçok farklı sorun ortaya çıkabilir. Erkek ya da kadının eşinden soğumaya başlaması yaygın olarak görülen problemlerdendir. Çiftler artık birbirleri ile zaman geçirmekten keyif almazlar, birbirlerine karşı tahammül seviyeleri düşer. En ufak bir sözde çok büyük tepkiler verilir. Karısından soğuyan erkek belirtileri tam olarak bu dönemde kendisini göstermeye başlayacaktır.

Erkeklerin Soğuma Belirtileri

Erkeklerin eşlerinden soğumalarına sebep olabilecek birçok farklı durum olur. Bunun analizinin yapılması oldukça zor olabilir. Kadınların eşlerini gözlemlemeleri ya da onlarla konuşarak bu sorunların kaynağını öğrenmeleri gerekir.

Erkeklerde soğuma belirtisi olarak gösterilebilecek olan ilk davranış ilgisizliktir. Erkekler eşleri ile birlikteyken onlarla sohbet etmiyorsa, telefonda zaman geçiriyorsa ya da yakınındaki herhangi bir şeyle oynamaya başlıyorsa bu durum soğuma belirtileri arasında gösterilebilir.

İkinci bir etmen sürekli eleştiridir. Eşler arasında tahammülsüzlük başlar. Sürekli olarak eşler birbirlerini eleştirirler. Her hareketin olumsuz yönleri görülür ve direkt olarak bu yönler karşı tarafın yüzüne çarpılır. Karısından soğuyan erkek belirtileri arasında kesinlikle sonu gelmeyen eleştiriler sayılabilmektedir.

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri Nelerdir?

Sizlere sunabileceğimiz karısından soğuyan erkek belirtileri arasında üçüncü sırada cinsellikte kaçınma gelir. Erkeklerin cinsel ilişkiden kaçmaya başlaması, eşlerini reddetmesi ve buna net bir sebep vermemesi soğuma belirtileri arasında gösterilmektedir. Düzenli bir cinsel hayat ilişki dinamikleri için son derece önemlidir. Erkeklerin kendisini bu alanın dışında bırakması ilişkiye ciddi sorunlar yaşatabilir.

Eşlerin birbirleri ile şakalaşmaları son derece doğal ve onları birbirine yaklaştıran bir eylemdir. Ancak bu şakalaşmalar dalga geçme boyutuna geçtiğinde eşler zorluk yaşamaya başlayabilir. Söylenen sözler ya da yapılan eylemler artık kırıcı oluyorsa, karşı taraf üzülüyorsa ve insanların içerisinde kendini kötü hissediyorsa bu durum basit bir şakalaşma olarak isimlendirilemez. Erkeklerin böyle bir eylem içerisinde olması soğuma anlamına gelecektir.

Son olarak erkeklerin eşlerine ayırdıkları zamanın düşüklüğü de önemli bir belirti olarak kabul edilebilir. İş saatlerinin bitiminde erkeğin eve gelmeyi reddetmesi, olabildiğince dışarıda arkadaşları ile zaman geçirmesi karısından soğuyan erkek belirtileri arasında gösterilebilecektir. Evdeyken de eşiyle sohbet etmek ya da çeşitli aktivitelerde bulunmak yerine farklı yerlere yönelen erkekler eşinden soğumuş olabilir.

Soğuyan Erkek Nasıl Düzelir?

Kadınlar karısından soğuyan erkek belirtileri ile birlikte bir sorun olup olmadığını anlayabilir. Soğumanın olduğundan emin olmak haliyle kadınlar için üzücü bir durum olacaktır. Eşleriyle eskisi gibi neşeli bir birlikteliklerinin olmayışı kadınları ciddi anlama zor. Böyle bir durumda sorunun çözümü için adımların atılması gerekmektedir. Nasıl ki kadın ve erkek ilk tanıştıkları andan sonra birbirlerine ısınmaya başlıyorlarsa soğumadan sonra da birbirlerine yaklaşarak eski hallerine dönebilirler.

Eşinin kendisinden soğuduğunu düşünen kadınların yapması gereken ilk şey gözlemdir. Yaşanan bu soğumanın kaynağının anlaşılması için hareketlerin gözlemlenmesi doğru bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra iletişim son derece önemli bir etmen olarak karşımıza çıkar. Bu soğumanın gizli bir şekilde ortadan kaldırılmasına gerek yoktur. Erkekler ile iletişime geçilerek bu sorunun kaynağının ne olduğu öğrenilebilir.

Sorunun kaynağı ya da kaynakları öğrenildikten sonra kadınlar bunların ortadan kaldırılması adına adımlar atmaya başlarlar. Belirli bir zaman yayılı halde atılan bu adımlar sonuç verebilir ve erkekler tekrardan eşlerine yüksek seviyede ilgi gösteren bir hale bürünebilirler.

İçerik
iPhone Ekran Parlaklığını Otomatik Ayarlama

Çağımızda artık son teknolojik cihazlar sevilerek kullanılıyor. Onlardan birisi olarak da karşımıza iPhone geliyor. iPhone1

4 dk. 43 Okundu
İçerik
Talaș Böreği Tarifi – Talaş Böreği Nasıl Yapılır?

Mutfağımızda önemli bir yeri olan börek; davetlerin, günlerin vazgeçilmez ikramları arasında yer almaktadır. Hiç şüphesiz1

2 dk. 16 Okundu
İçerik
Rekabet Analizi Nasıl Yapılır?

Rekabet Analizi Nasıl Yapılır? İster yerel bir işletme olsun ister global ölçekli büyük bir holding.1

4 dk. 37 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.