KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Kamera canavarı: Vivo X100 Pro+ görüntüleri internete sızdı

Kamera Canavari Vivo X100 Pro Goruntuleri Internete Sizdi169722 0 Vivo X90 serisi ile kullanıcılar olumlu tenkitler almayı başaran Vivo, çok yakında Vivo X100 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Bu bağlamda heyecanlı bekleriş sürerken, Vivo X100 Pro+ modelinin görselleri internete sızdırıldı. Pekala serinin amiral gemisi modeli neler sunacak? İşte tüm bildiklerimiz..

Vivo X100 Pro+ imajları sızdırıldı

Bilmeyenler için Vivo X100 serisi, X100, X100 Pro ve X100 Pro+ olmak üzere toplam üç modelden oluşacak. Bu noktada serinin en üst modeli olacak X100 Pro Plus’ın 200MP telefoto lens dahil olmak üzere değerli yükseltmeler sunacağı belirtiliyor. Tanıtımdan evvel sızdırılan yeni imgeler ise, akıllı telefonun dizaynına erken bir bakış sunuyor diyebiliriz. 

Kamera Canavari Vivo X100 Pro Goruntuleri Internete Sizdi169722 1 Bu manzaralara nazaran Vivo X100 Pro+, selefi Vivo X90 Pro+ ile benzer bir tasarıma sahip olacak. Fakat her iki telefonu birbirinden ayıran küçük detaylar mevcut. Kamera modülü artık kapağa ortalanmış durumda ve Vivo X90 serisinde karşımıza çıkan parlak şeritler kaldırılmış. Telefonun güç ve ses açma kısma tuşları ise çerçevenin sağ kısmına pozisyonlandırılmış. Ayrıyeten aygıtın kırmızı ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğini görüyoruz. Art kapakta ise dokulu bir dizayna yer verilmiş.

Vivo X100 Pro+ beklenen özellikler

Mevcut raporlara nazaran Vivo X100 Pro+, ön yüüzünde 120Hz yenileme suratını destekleyen 6.7 inçlik ekranla tanıtılacak. Ancak bu panelin çözünürlük, parlaklık, panel tipi hakkında şimdi bir bilgimiz yok. Kutusundan ise LPDDR5x RAM ve UFS 4.0 depolama ile çıkacak aygıtın Snapdragon 8 Gen 3 işlemciden güç alacağı belirtiliyor.

Kamera kısmında ise kıymetli yükseltmeler kelam kousu. Telefonun değişken diyafram aralığına sahip 50MP Sony 1 inç IMX989 ana kameraya sahip olacağı söyleniyor. Ana kameraya 50MP IMX598 ultra geniş lens, 50MP IMX758 telefoto lens eşlik edecek. 200MP periskop lens zaten biliniyor. Vivo X100 Pro Plus’ın tanıtım tarihi hala netleşmedi. Lakin sohbahar devrine işaret ediliyor.

İçerik
Apple dev bir anlaşmaya çok yakın

Bugün içerik platformları standart çeşitteki içeriklerin yanı sıra çok izlenen spor turnuvalarının da peşine düştü.1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Dünyanın ilk e-ink tümleşik bilgisayarı

Elektronik mürekkep ekran teknolojileri yıllar içerisinde kendisini hayli geliştirdi fakat hala yaygın bir kullanım alanına1

1 dk. 9 Okundu
İçerik
Nintendo Switch 2 belirli oyunları PS5 kalitesinde oynatacak

120 milyon satış sayısını geride bırakan Nintendo Switch konsolunun yeni kuşağı için meraklı bekleyiş devam1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.