KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Jagged Alliance 3 Playstation ve Xbox Konsollarına Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Haemimont Games’in üstlendiği sıra tabanlı taktik oyunu Jagged Alliance 3 hem Playstation hem de Xbox konsollarına geliyor. Oyun bu kapsamda 16 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için 59,99 dolarlık bir fiyatla çıkış yapmaya hazırlanıyor.  Oyun hem fizikî hem de dijital olarak satışa sunulacak. Ön siparişler şu anda mevcut.
 
Konsol sürümü geliyor
 
3Eb5E8E6 1Ab9 4052 A443 4394Ba27E4A9 
 
Başlangıçta PC için piyasaya sürülen Jagged Alliance 3 Tactical Edition, konsol sürümleri için de satışa sunulacak. Bu sürüm 550 adet ile hudutlu olacak. Ön siparişler şu anda THQ Nordic Online Store’da mevcut. Bu sürüm hte oyununun bir kopyasını içermiyor. 
 
Oyunun konsol sürümleri, jenerasyonlar ortası çok oyunculu özelliğe sahip olacak. Bu özellik PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarının birebir vakitte Xbox Series ve Xbox One kullanıcılarının birlikte oynamasına imkan tanıyacak. 
 
Savaş ortamını bizlere aktaran ve zımnilik ögelerini da bünyesinde barındıran taktik oyunu Jagged Alliance 3 birinci olarak 14 Temmuz’da Steam ve GOG üzerinden  PC için piyasaya sürüldü. 

İçerik
Mortal Kombat 1 için Jean-Claude Van Damme Fragmanı Yayınlandı

 Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealm Studios'un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1 için1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun 25. Yıl Özel Seti Çıktı

 Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) uzun vakittir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Lies of P Oyununa Çıkıştan Önce Denuvo Koruması Eklendi

 Bu yılın çok beklenen soulslike oyunlarından biri olan Lies of P için yeni bir güncelleme1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.