KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Avatar: Frontiers of Pandora için Hikaye Fragmanı Yayınlandı

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için resmi kıssa fragmanı yayınlandı. Yeni fragman hem oyun içi ortamları hem karakterleri hem de kıssanın bir modülünü bizlere aktarıyor.
 
Avatar: Frontiers of Pandora yakında geliyor
 
3195Cf32 C729 4336 B4C4 405320C5233E 
 
Oyuncular tarafından beklenen oyunlar ortasında yer alan Avatar: Frontiers of Pandora bizlere açık bir Avatar dünyasını sunmayı hedefliyor. Oyunda RDA olarak bilinen ve insanları askerleştiren bir şirket tarafından kaçırılıyor ardından buradaki on beş yılın akabinde özgürlüğümüzü kavuşuyoruz. 
 
Özgürlüğümüze kavuşmanın akabinde doğduğumuz yere hakikat geliyor ve artık buralarda kendini yabancı olarak görüyorsun. Bir yandan buraya alışmak öteki yandan ise geçmişe dönük irtibatları ortaya çıkarmak için adım attığınız bu yolda Pandora’yı RDA’dan korumak durumunda kalıyorsunuz. Temel maksat bunun etrafında dönüyor.
 
Oyunda Far Cry serisinden aşina olduğumuz bir yapı bizleri bekliyor. Kullanabileceğimiz çeşitli silahlar yer alıyor ve bu çeşit çeşit silahlarda farklı düşmanları ortadan kaldırabiliyoruz. Avatar: Frontiers of Pandora, 7 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series, PC (Ubisoft Store üzerinden) ve Luna için geliyor.
 
Hikaye fragmanı
 
 

İçerik
EA Sports FC 24’teki En Yüksek Puanlı Oyuncular Açıklandı

 Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak spor oyunu EA Sports FC 24'te en çok beğenilen (yüksek1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Dikkat Çekici Yeni Korku Oyunu UNFOLLOW için Kısa Fragman Yayınlandı

 Serafini Productions tarafından geliştirilen gerçeküstü olayları mevzu alan dehşet oyunu UNFOLLOW için kısa bir tanıtım1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Valorant Siyah Ekran Sorunu 2022

Dünya çapında 12 milyondan fazla kullanıcısı olan Valorant siyah ekran sorunu 2022 yılı itibari ile1

6 dk. 123 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.