KATEGORİLER
Kripto Al Sat

İşte iPhone 15 Pro Max ile 15 Pro’yu ayıran kamera özelliği

Iste Iphone 15 Pro Max Ile 15 Pro Yu Ayiran Kamera Ozelligi168744 0 Apple, her yıl olduğu üzere iPhone 15 serisinde de Pro’ların kamerasını öne çıkardı. Serinin en üst ve en değerli modeli olan iPhone 15 Pro Max, tetraprizma dizaynını kullanan yeni telefoto lense sahip. Bu, 15 Pro Max’i en uzun zoom yapan iPhone modeli yapıyor.

En uzun zoom yapan iPhone modeli

iPhone 15 Pro ve evvelki jenerasyon iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max modelleri, 3x zoom yapabiliyor. 15 Pro Max’in telefoto kamerası 5x optik zoom, 25x dijital zoom yapabiliyor. Bu, iPhone’lar ortasında en yüksek yakınlaştırma bedeli olsa da Apple, rakiplerinin gerisinde kalıyor. Örneğin; Samsung’un Galaxy S23 Ultra modeli, 100 metre uzaklıktan manzara yakalayabilen 100x Space Zoom özelliğine sahip. Google’ın Pixel 7 Pro modeli 5x optik zoomla 30x dijital üstün çözünürlüklü yakınlaştırma özelliğine sahip.

5x optik zoom dışında 15 Pro modelleri ortasında bir fark yok. Her iki telefon da 48 megapiksel ana kamera, daha fazla ışık alan daha büyük bir sensöre sahip ve kullanıcıya 24mm, 28mm ve 35mm odak uzunluğu seçeneği sunuluyor. Güncellenen 13mm ultra geniş kamera ve ikinci jenerasyon sensör kaydırmalı optik imaj sabitleme de mevcut.

İçerik
Şimdiye kadarki en önemli Windows 11 güncellemesi çıktı: İşte değişenler

Microsoft, Windows 11 için şimdiye kadarki en büyük güncellemelerinden birini kısa bir mühlet evvel kullanıma1

6 dk. 7 Okundu
İçerik
Adobe, Firefly’ın yapay zeka modelini yükseltti: İşte yenilikler

Adobe, Illustrator ve Adobe Express'e güçlü özellikler ekleyen ve Photoshop'un metinden imaja yeteneklerini büyük ölçüde1

4 dk. 8 Okundu
İçerik
Adobe Flash Player Nedir, Neden Adobe Flash Player Hatasını Alırız?

Adobe Flash Player Nedir, Neden Adobe Flash Player Hatasını Alırız - Teknolojinin gelişmesinden bu yana1

3 dk. 36 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.