KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 16 serisi detaylanıyor: iPhone 16 Ultra altı kamerayla gelebilir

Iphone 16 Ultra Nin Kamera Ozellikleri Detaylaniyor169102 0 iPhone 15 serisinin lansmanını geride bırakan Apple, iPhone 16 serisi üzerindeki çalışmalarına ağırlaştı. Ortaya çıkan yeni bir rapora göreyse teknoloji devi Apple, iPhone 16 Ultra’ya Apple Vision Pro ile çalışmak için tasarlanmış üç yeni küçük kamera ekleyebilir.

İşte iPhone 16 serisinin beklenen özellikleri:

Tipster Majin Bu tarafından yapılan Twitter paylaşımı, iPhone 16 serisinin birkaç yeni özelliğini ortaya çıkardı. Tipster, iPhone 16 Ultra’daki üç art kameraya ek olarak, aygıtın üç küçük üniteye daha sahip olacağını ve gönderide bunların hedefi tam olarak tanımlanmamış olsa da bunun Apple Vision Pro ile bir ilgisi olabileceğini belirtti.

ABD’de satılacak telefonlarda mmWave modunu değiştirmek için yeni bir düğmenin konumlandırılıması bekleniyor. Bu düğme, güç tasarrufu, menzili ve güvenilirliği artırmak için vakit zaman 6GHz’in altına geçmek isteyen kullanıcılara verilebilir. Ayrıyeten paylaşıma nazaran iPhone 16’nın 120Hz ProMotion’a ve çift art kamera kurulumuna sahip olması iddia ediliyor.

Paylaşımdaki en dikkat alımlı bilgilerden biri ise iPhone 16 Pro ile ilgili. Paylaşıma nazaran iPhone 16 Pro büyük bir değişikliğe sahip olacak ve bu da onu satın alınabilecek en kıymetli model haline getirebilir. Son olarak evvelki raporlara nazaran tüm iPhone 16 modellerinin Wi-Fi 7 takviyesine sahip olması bekleniyor. Böylece daha yüksek kablosuz suratlara ve daha düşük gecikmeye imkan sağlanacak.

İçerik
Samsung Notes’un Galaxy Book harici dizüstü PC’lerde kullanılması engellendi

Samsung Notes artık resmi olarak Galaxy Book serisi dışındaki dizüstü bilgisayarlarda kullanılamıyor. Güney Koreli şirket1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Moto Tab G84 render görüntüleri paylaşıldı: İşte tasarımı

Günümüzde Lenovo'nun alt markalarından biri olarak varlık gösteren Motorola, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. O denli ki markanın1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Laptop önerisi arayanlar için en iyi dizüstü bilgisayarlar (2023)

Mevcut dizüstü bilgisayarınızı yenilemek istiyor ve en yeterli F/P laptop modellerini mi arıyorsunuz? Ya da1

14 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.