KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Cyberpunk 2077’nin ücretsiz 2.0 güncellemesi için tarih verildi

Cyberpunk 2077 2 0 Icin Cikis Tarihi Verildi168860 0 2020 yılında hayli sorunlu bir çıkış yapan Cyberpunk 2077, oyuncuların CD Projekt Red’e olan inancını hayli sarsmıştı. Geliştiricileri, yatırımcıları ve müşterileri ile birçok sorun yaşayan stüdyo, yanılgılarını düzeltmek için bu süreçte üretime birçok güncelleme vererek Cyberpunk 2077’i kaliteli bir oyuna çevirmeyi başarmıştı. Sorunların tahlilinin akabinde CD Projekt Red, oyunun birinci genişleme paketi Phantom Liberty’i duyurmuştu. Fiyatlı olan bu genişleme paketi, beraberinde fiyatsız bir güncelleme getirecek. Oyunun bütün kimyasını baştan yaratacak olan 2.0 güncellemesi için çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Cyberpunk’ı baştan yaratan güncelleme gelecek hafta çıkıyor

Cyberpunk’ın güncellemesi Phantom Liberty fiyatlı olsa da CD Projekt Red, üretim için fiyatsız bir güncellemeyi beraberinde sunuyor. 2.0 olarak isimlendirilen bu güncelleme, oyundaki birçok şeyi elden geçirecek. Bu güncelleme ile oyunun polis sistemi değiştirilecek ve polisler, artık gerçek bir tehlike olacak. Oyunun yetenek sistemi de yenilenecek ve yeni özelliklere mesken sahipliği yapacak. Ayrıyeten bu güncelleme ile oyun, otomobil ve motor üzere araçları kullanırken silah kullanmaya müsaade verecek ve hareket halinde çatışmalara mesken sahipliği yapacak. Oyunun performansı, orta yüzü, boss çabaları, radyo istasyonları ve crafting sistemi de elden geçirilecek.

Cyberpunk 2077 2 0 Icin Cikis Tarihi Verildi168860 1 Bunlar dışında birçok ufak iyileştirmelere ve yeniliklere sahip olacak Cyberpunk 2077 2.0, tüm Cyberpunk 2077 sahipleri için fiyatsız olarak 21 Eylül’de yayınlanacak. Güncellemenin akabinde 26 Eylül’de üretimin Phantom Liberty genişleme paketi yayınlanacak. Phantom Liberty’nin ve 2.0 güncellemesinin PS4 ve Xbox One konsollarına gelmeyeceğini de belirtelim.
İçerik
Samsung telefonların yeni arayüzü One UI 6.0 resmen tanıtıldı: Yenilikler neler?

Samsung, geliştirici konferansı etkinliğinde (SDC23) Android 14 tabanlı yeni arayüz One UI 6.0’ı tanıttı. Bir1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Google reklam bağlantılarına dikkat: Mac bilgisayarınıza virüs bulaşabilir!

Mac kullanıcılarını hedefleyen makûs gayeli yazılım Atomic Stealer, birinci olarak Nisan ayında ortaya çıktı. Telegram1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Ev işlerini yapacak robotlar ne zaman gelecek? Uzmanlara göre uzakta değiller

Cumartesileri televizyonda yayınlanan Jetgiller çizgi sinemasını yakalamışsanız oradaki Rosie isimli robotu muhtemelen hatırlıyorsunuzdur. Rosie, ailenin1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.