KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15, USB-C Ethernet desteğiyle yüksek hızda internet sağlıyor

Iphone 15 Usb C Ethernet Ile Yuksek Hizda Internet Sagliyor169070 1 iPhone 15, kullanıcıların WiFi’dan daha süratli indirme suratına muhtaçlık duyduklarında kullanabileceği USB-C Ethernet adaptörlerini de destekliyor. Meraklı kullanıcıların ortaya çıkardığı bu özellik, Apple’ın dayanak sayfasında da açıkça belirtiliyor.
Iphone 15 Usb C Ethernet Ile Yuksek Hizda Internet Sagliyor169070 0 iPhone 15, USB-C portu üzerinden Ethernet kablosuna bağlandığında Ayarlar uygulamasında IP ile ilgili bilgiler ve çeşitli yapılandırma seçeneklerini içeren saklı Ethernet menüsü açığa çıkıyor. Ethernet irtibatı üzerinden yapılan sürat testinde en yüksek 932 Mbps sürate ulaşıldı.

Bu ortada Lightning temaslı evvelki iPhone’lar da adaptörle Ethernet’i destekliyor. Lakin, bilhassa iPhone 15 Pro’lar USB 3 desteklediğinden daha yüksek süratlerde kablolu ilişki suratı elde etmek mümkün. Bu ortada en üst ve değerli model olan iPhone 15 Pro Max’in kutusundan da USB 3 takviyeli kablo çıkmıyor, ayrıyeten satın almak gerekiyor.

İçerik
Samsung Galaxy S24’ün muhtemel tasarımı ortaya çıktı

2024 yılının en çok beklenen akıllı telefonları ortasında yer alan Samsung Galaxy S24 serisinin önümüzdeki ​​​​​​aylarda tanıtılması bekleniyor.1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Neptün’ün uydusu Triton neden bu kadar tuhaf?

Temelinde astronomi, işleyiş bakımında büyük oranda isimli tıp soruşturmasına benziyor. Bir olay yerinde yaşananları nasıl1

5 dk. 3 Okundu
İçerik
Microsoft, yapay zekada kazandığının iki katını kaybediyor

Yapay zeka sözün tam manasıyla hayatın her alanına girerken yayınlanan yeni bir rapor, işletmelerin yapay1

3 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.