KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15, USB-C Ethernet desteğiyle yüksek hızda internet sağlıyor

Iphone 15 Usb C Ethernet Ile Yuksek Hizda Internet Sagliyor169070 1 iPhone 15, kullanıcıların WiFi’dan daha süratli indirme suratına muhtaçlık duyduklarında kullanabileceği USB-C Ethernet adaptörlerini de destekliyor. Meraklı kullanıcıların ortaya çıkardığı bu özellik, Apple’ın dayanak sayfasında da açıkça belirtiliyor.
Iphone 15 Usb C Ethernet Ile Yuksek Hizda Internet Sagliyor169070 0 iPhone 15, USB-C portu üzerinden Ethernet kablosuna bağlandığında Ayarlar uygulamasında IP ile ilgili bilgiler ve çeşitli yapılandırma seçeneklerini içeren saklı Ethernet menüsü açığa çıkıyor. Ethernet irtibatı üzerinden yapılan sürat testinde en yüksek 932 Mbps sürate ulaşıldı.

Bu ortada Lightning temaslı evvelki iPhone’lar da adaptörle Ethernet’i destekliyor. Lakin, bilhassa iPhone 15 Pro’lar USB 3 desteklediğinden daha yüksek süratlerde kablolu ilişki suratı elde etmek mümkün. Bu ortada en üst ve değerli model olan iPhone 15 Pro Max’in kutusundan da USB 3 takviyeli kablo çıkmıyor, ayrıyeten satın almak gerekiyor.

İçerik
Galaxy S23 FE resmen doğrulandı: Tanıtım videoları sızdı

Samsung’un ilerleyen günlerde FE temalı yeni aygıtlarını duyurması bekleniyor. Bunlardan biri de uzun müddettir beklenen1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Minecraft’a Star Wars DLC’si geliyor!

Minecraft'ın büyük Live aktifliği düzenlendi. Aktiflikte oyun ile ilgili yeni duyurular yapıldı. İşte bütün aktiflikte1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Google, kırık Pixel Watch ekranını para karşılığında bile onarmıyor

Elektronik aygıtların onarımı karmaşık olabileceği için bu süreç birçok kişi için göz korkutucu olabiliyor. Bilhassa1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.