KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 serisi USB-C üzerinden video çıkışı yapabiliyor

Iphone 15 Serisinin Usb Girisinden Yeni Detaylar Geldi168873 0 Geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 15 serisi, birçok açıdan Apple’ın en dikkat alımlı akıllı telefon güncellemesinden biri olmayı başardı. USB-C’ye sahip birinci iPhone modelleri olan bu aygıtların USB-C yetenekleri hakkında yeni bilgiler paylaşıldı.

iPhone 15 serisi HDMI ve Ethernet takviyesine sahip

Geçtiğimiz günlerde iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerini tanıtan Apple, aktiflikte paylaştığı USB-C bilgileri ile birçok ayrıntısı karanlıkta bırakmıştı. Bu süreçte birçok argümana husus olan bu USB-C girişleri hakkında yeni ayrıntılar geldi. Apple’ın Dayanak sitesine eklenen yeni sayfa, iPhone 15 serisinin USB-C girişlerini ayrıntılandırıyor.

Buna nazaran USB 2.0’dan güç alan iPhone 15 dahil bütün iPhone 15 modelleri, USB-C üzerinden video transferine izin verecek. Bu yeteneğin ise tüm aygıtlarda azamî 4K 60Hz’e dayanak vereceği belirtiliyor. Lakin Apple, en uygun tecrübe için kendi ürettiği USB-C Digital AV Multiport aksesuarının kullanılmasını öneriyor. Bunun dışında bu sayfa, USB-C girişinin CarPlay, harici depolama, mikrofon, batarya, SD kart okuyucu ve Ethernet girişini destekleyeceğini belirtti. Fakat iPhone 15 Pro’de kullanılan USB-C, USB 3.0 olduğu için daha yüksek transfer suratlarına müsaade verecek.
 

İçerik
Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar ve oyuncu ekipmanları var

Haftaya A101 besin marketlerinde akıllı televizyonlardan akıllı telefonlara, oyuncu ekipmanlarından depolama eserlerine ve elektrikli mutfak1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Samsung’ta yaprak dökümü sürecek: Kazançların yüzde 80 düşmesi bekleniyor

Yılın başından bu yana gerçek olan bir şey var: Global çip bolluğu. Samsung Electronics'in adeta1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
PC pazarı ışığı gördü, düşüş yavaşladı

Küresel ekonomik kriz nedeniyle 2021 ortalarından itibaren derin bir düşüş trendine giren PC pazarı son1

1 dk. 14 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.