KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerindeki ekran yanması sorunu büyüyor

Iphone 15 Pro Modellerindeki Ekran Yanmasi Sorunu Buyuyor169524 0 Mydrivers web sitesi, birçok iPhone 15 Pro kullanıcısının şikayetlerini gündeme getirerek, aygıtlardaki ekran yanması probleminin büyük bir sorun haline geldiğini doğrulayan fotoğraflar yayınladı.

Sorunun yazılımsal olması ümit ediliyor

Isınma ve makûs çalışan hoparlörlere ek olarak, kullanıcılar faal olarak iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max‘in ekranının kullanıma başladıktan birkaç gün sonra yanabileceğini bildiriyorlar. Mydrivers’ın haberine nazaran, birçok iPhone 15 Pro ve Pro Max kullanıcısı şu anda Çin’de ve dünyanın başka ülkelerinde ekran yanması sorunu yaşıyor. Değişik bir formda, birtakım durumlarda ekran açıldıktan çabucak sonra bu hale geliyor.

Iphone 15 Pro Modellerindeki Ekran Yanmasi Sorunu Buyuyor169524 1 Bunun iPhone 15 Pro’nun ekranında bir donanım hatası olmadığı, yani gerçek bir yanma olmadığı, lakin bir yazılım güncellemesiyle düzeltilebilecek bir şey olduğu konusunda hala umut var. Apple ise geleneğini bozmayarak bu can sıkıcı husus hakkında yorum yapmaktan kaçınıyor.
İçerik
Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun fiyatı sızdırıldı: İşte beklenen özellikler

EuroGoogle, geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'nun lansman tarihini açıkladı. 41

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Uluslararası Uzay Kongresi 2026’da Türkiye’de düzenlenecek

Türkiye, uzay ve uzay endüstrisi alanında yeni adımlar atmaya devam ediyor. Halihazırda Bakü’de gerçekleştirilen Uluslararası1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Düzenleme kapsamında 9500 TL’ye alınabilecek en iyi dizüstü bilgisayarlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü kabine toplantısının akabinde yaptığı açıklamada öğrencilere vergisiz dizüstü bilgisayar ve1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.