KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerindeki ekran yanması sorunu büyüyor

Iphone 15 Pro Modellerindeki Ekran Yanmasi Sorunu Buyuyor169524 0 Mydrivers web sitesi, birçok iPhone 15 Pro kullanıcısının şikayetlerini gündeme getirerek, aygıtlardaki ekran yanması probleminin büyük bir sorun haline geldiğini doğrulayan fotoğraflar yayınladı.

Sorunun yazılımsal olması ümit ediliyor

Isınma ve makûs çalışan hoparlörlere ek olarak, kullanıcılar faal olarak iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max‘in ekranının kullanıma başladıktan birkaç gün sonra yanabileceğini bildiriyorlar. Mydrivers’ın haberine nazaran, birçok iPhone 15 Pro ve Pro Max kullanıcısı şu anda Çin’de ve dünyanın başka ülkelerinde ekran yanması sorunu yaşıyor. Değişik bir formda, birtakım durumlarda ekran açıldıktan çabucak sonra bu hale geliyor.

Iphone 15 Pro Modellerindeki Ekran Yanmasi Sorunu Buyuyor169524 1 Bunun iPhone 15 Pro’nun ekranında bir donanım hatası olmadığı, yani gerçek bir yanma olmadığı, lakin bir yazılım güncellemesiyle düzeltilebilecek bir şey olduğu konusunda hala umut var. Apple ise geleneğini bozmayarak bu can sıkıcı husus hakkında yorum yapmaktan kaçınıyor.
İçerik
Cyberpunk 2077’nin devam oyunu FPS olmayabilir

2020 yılında sorunlu bir çıkış yaşayan Cyberpunk 2077, oyun tarihinin en büyük tartışmalarından birine yol1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
TEKNOFEST İzmir bu hafta kapılarını ziyaretçilere açıyor

Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel olarak bu sene üç farklı kentte düzenlenen TEKNOFEST'in son durağı olan1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Google, şifrelerin fişini çekti! Artık geçiş anahtarları kullanılacak

Google, kullanıcıların Google hesaplarındaki şifrelerden vazgeçerek, aygıtlarınızda yerleşik olarak bulunan pin, yüz yahut parmak izi1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.