KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Pro Max’in yeni periskop kamerasının özellikleri ortaya çıktı

Iphone 15 Pro Max In Periskop Kamerasinin Detaylari Ortaya Cikti168496 0 iPhone 15 serisi bir haftadan daha kısa bir mühlet içerisinde Apple tarafından tanıtılacak. Tanıtım tarihi yaklaştıkça ise sızıntıların boyutu da artıyor. Bu vesileyle, iPhone 15 Pro Max‘in periskop zoom kamerasını çevreleyen kabataslak bilgiler ortaya çıktı. Daha evvelki haberlerimizde de bahsettiğimiz üzere periskop kamera yalnızca Pro Max’e özel olacak.

15 Pro Max’teki periskop lens detaylandı

‘iPhone 15 Pro Max’ etiketini gösteren Çince bir eser sayfası ‘fenibook’ isimli kullanıcı tarafından bir fotoğraf formunda yüklendi. Metin farklı bir lisanda sunulsa da, teknik özellikleri denetim etmek kolay; periskop kameranın 1/1.9 inç sensör boyutuna sahip olduğu söyleniyor, bu da onu geçen yılki iPhone 14 Pro Max’te bulunan 1/3.5 inç telefoto ünitesinden daha büyük yapıyor.

Diyafram açıklığı f/2.8‘de değişmeden kalırken, odak uzaklığı Apple’ın mevcut amiral gemisindeki 77 mm’ye kıyasla 85 mm‘ye yükseliyor. Lakin sızıntı da lensin yakınlaştırma özelliklerinden bahsedilmiyor. Evvelki raporlar ise iPhone 15 Pro Max’in iPhone 14 Pro Max’te bulunan 3x yerine 6x optik yakınlaştırma sunacağını belirtmişti.

İçerik
Intel, 14. Nesil işlemcilerini tanıttı: Aynı fiyata daha yüksek performans!

Intel'in masaüstü platformu için yaptığı son güncellemenin üzerinden neredeyse bir yıl geçti. Geçen yıl, 13.1

6 dk. 2 Okundu
İçerik
Counter Strike 2 geliyor: CS2, sınırlı sayıda oyuncuyla test ediliyor

Counter Strike 2, artık neredeyse tüm faal CS: GO oyuncularına açık. Valve, muhakkak rütbedeki oyunculara1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 ve 15 Pro’nun kamera özellikleri: Neler bekleniyor?

Apple, yeni kuşak iPhone 15 ve 15 Pro modellerini önümüzdeki günlerde duyurmayı planlıyor. Hasebiyle lansmana sayılı günler kala, iPhone1

4 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.