KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 ön siparişe açıldı: iPhone 15 Pro Max stokları birkaç dakikada tükendi!

Iphone 15 On Siparise Acildi Iphone 15 Pro Max Stoklari Tukendi168838 0 Apple, bugün online mağazasını bir müddetliğine kapattı. iPhone fiyatlarına artırım gelmesi bekleniyordu lakin olmadı. Bugün Apple Online Store’un süreksiz müddetliğine kapalı olmasının asıl nedeni elbette yeni iPhone’ların Amerika’da ön satışa çıkması. Apple, ön sipariş sayfasını açtıktan kısa bir mühlet sonra iPhone 15 Pro modelleri için stoklar tükendi. Siparişler açıklanan tarihten çok daha geç ulaştırılacak.

iPhone 15 Pro Max stokları eridi!

iPhone 15 Pro Max, şu an tükenen tek model olarak gözüküyor. Fakat, bu durum öbür modeller için de kelam konusu olabilir. Ön sipariş açıldığında, 15 Pro Max için teslimat tarihi 7 – 10 gün gösteriliyordu lakin bu mühlet 6 – 7 haftaya çıktı. Bu da serinin en üst modelini satın almak isteyen kullanıcıların Kasım ayına kadar beklemesi gerektiği manasına geliyor. 15 Pro modeli için teslim vakti 7 – 10 gün olarak gösteriliyor. Bu müddetler natürel titanyum rengi için geçerli.

Favori renk: Natürel titanyum

Standart iPhone 15 modellerine ilgi beklendiği üzere daha az. iPhone 15 ve 15 Plus için teslimat tarihinde bir değişiklik yok. Şu an için 7 – 10 gün içinde teslim gözüküyor. iPhone 15’i yurt dışından satın almayı düşünenlere, Amerika için açıklanan resmî satış tarihinin 22 Eylül olduğunu hatırlatalım.

iPhone 15 ne vakit çıkacak?

Apple Türkiye, iPhone 15 serisini 22 Eylül’de ön siparişe açacak, 29 Eylül’de satışa çıkaracak.

İçerik
Resmi Gazete’de yayımlandı: Türkiye, yeni alan adı sistemine geçiyor!

Şu anda Türkiye için sağlanan uzantılar “com.tr yahut gov.tr” halinde. Lakin artık sırf “.tr” uzantısı1

1 dk. 11 Okundu
İçerik
Galaxy S24 serisinin çıkış tarihi belli oldu: Yakında geliyor

Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra modellerinden oluşan Samsung Galaxy S24 serisinin özellikleri hakkında1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Yeni bir G.I. Joe oyunu geliyor

Oyuncak, televizyon, sinema ve oyun dünyasının en değerli figürlerinden birisi olan G.I. Joe, yeni üretimlerine1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.