KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 modelleri yeni batarya sağlığı ayarıyla geliyor

Iphone 15 Modelleri Yeni Batarya Sagligi Ayariyla Geliyor168957 0 Tüm iPhone ve iPhone 15 Pro modelleri, etkinleştirildiğinde telefonun %80 şarj düzeyini aşmasını önleyen yeni pil sıhhati ayarı sunuyor.

%80 sınırı!

Yeni ayar, kullanıcının günlük şarj rutinini öğrenerek iPhone’un daima %100 şarjda kalmasını önleyen İyileştirilmiş Pil Şarjı özelliğinden farklı. Tüm iPhone 15 modellerinde Ayarlar – Pil – Pil Sıhhati ve Şarj Etme – Şarj Optimizasyonu altından ulaşılabilen yeni seçenek, iPhone’un %80’e kadar şarj olmasını sağlıyor; bu noktadan sonra telefon şarjı büsbütün kesiyor.

Kullanıcıya iPhone’un pil sıhhatini korumak için Düzgünleştirilmiş Pil Şarjı yahut %80 hududu koyma yahut kapatma seçeneği sunuluyor. Kullanıcılar, genelde pil sıhhatini uzatmak için aygıtlarını %40 – %80 ortasında şarj etmeyi tercih ediyor. %80’den sonraki %20’lik dilimde genelde daha fazla güç gerektiğinden ve daha fazla ısı üretildiğinden kullanıcılar genel olarak %100 şarj etmekten kaçınıyor.

İçerik
Küresel elektriğin üçte biri 2030’da yenilenebilir enerjiden gelecek

ABD merkezli güç ve kaynak verimliliği alanında kar maksadı gütmeyen bir kuruluş olan Rocky Mountain1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Hibrit motorlu zırhlı kara aracı FNSS Kaplan Hibrit tanıtıldı

FNSS, elektrikli ve dizel motora sahip Kaplan Hibrit'i tanıttı. Kaplan Hibrit, düşük güç tüketimi ve1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar ve oyuncu ekipmanları var

Haftaya A101 besin marketlerinde akıllı televizyonlardan akıllı telefonlara, oyuncu ekipmanlarından depolama eserlerine ve elektrikli mutfak1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.