KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 ekranını Samsung üretecek: BOE standartları karşılayamadı!

Iphone 15 Ekranlari Samsung Da Boe Standartlari Karsilayamadi168704 0 Apple, yeni iPhone 15 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. TSİ 20.00’de başlayacak Heyecapcanlı etkinliğinde iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro ve 15 Pro Max tanıtılacak. Kore’den gelen son raporlara nazaran, bu dört model için de OLED panellerin çoğunluğunu Samsung sağlayacak.

iPhone 15 OLED ekranları Samsung sağlayacak

BOE’nin OLED panellerinin Apple’ın kalite denetim testinden geçemediği söyleniyor. Apple, bu yüzden ekran siparişlerinin çoğununu Koreli iş ortağına verecek.

iPhone 15 ve 15 Pro Max’in LTPO OLED ekranları LG ve Samsung’un üretmesi beklenirken, standart iPhone 15 ve 15 Plus’ın LTPS OLED ekranları için panelleri BOE’nin sağlaması bekleniyordu. Fakat, BOE’nin panelleri Apple ihtiyaçları altında kaldı. Söylentilere nazaran, Çinli üretici, Face ID için delik çentikle ilgili meseleler yaşadı ve Apple son dakikada siparişleri vereceği tedarikçileri değiştirdi.

iPhone 14 modellerinin %70’inden fazlası Samsung’un OLED panelini kullanıyor.

İçerik
iOS 17’de büyük hata: Kapatılan gizlilik ayarları otomatik açılıyor!

iPhone kullanıcılarının şikayetine nazaran, yeni iOS 17 sürümü mevcut zımnilik ayarlarında müsaadesiz değişiklik yapıyor. Apple,1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Akıllı telefonların şarjı yakında 1 ay dayanabilir

Cambridge Üniversitesi bilim insanları, bir akıllı telefonun yalnızca ayda 1 sefer şarj edilmeye gereksinim duyacağı1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Bir Windows 11 hatası ironik bir şekilde Dosya Gezgini’ni hızlandırıyor

Windows 11'deki Dosya Gezgini'ni işletim sisteminin evvelki sürümleriyle karşılaştırdığımızda en süratlisi değil. Belgeleri açtığınızda yavaş1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.