KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Instagram Keşfete Düşme Teknikleri

İçindekiler

Instagram, popüler gönderilerin sergilendiği keşfet adı verilen bir bölüme sahiptir. Bu alanda Instagram kullanıcıları takip etmedikleri fakat ilgilerini çekebilecek hesaplar ve gönderiler ile karşılaşmaktadır. Eğer yalnızca bir Instagram kullanıcısıysanız; bu alan pek dikkatinizi çekmeyebilir. Fakat işletme ya da içerik oluşturucu hesaplar için bu alan hayati önem taşımaktadır. Zira paylaşılan gönderilerin keşfete çıkması ya da keşfete düşmesi; yeni takipçiler ve yeni beğeniler demektedir. Bugün bu içeriğimizde sizler için keşfete düşme teknikleri gibi konulardan bahsedeceğiz.

Etiket Kullanımına Özen Gösterin

Instagram’da paylaştığınız gönderinin açıklama alanında 3 ila 5 adet hesabınız ile alakalı etiketler girerek paylaşımı yapın. Bu etiketler; ilgi alanlarına uyduğunuz kişilerin ana sayfasında çıkacaktır. Etkileşim almanız, aynı zamanda sizin keşfete düşme şansınızı da arttıracaktır.

Konum Ekleyin

Instagram gönderilerinize konum eklemeniz, sizinle aynı konumda olan kişilerin keşfet alanında görünmenizi sağlayacaktır. Fakat bu konumu biraz daha genel seçmeniz gerekiyor. Örneğin İzmir Buca yerine direkt olarak İzmir olarak seçmek gibi.

Açıklama Yazın

Paylaştığınız gönderilerin mutlaka açıklama bölümüne çok kısa da olsa bir şeyler yazmaya özen gösterin. Unutmayın, siz Instagram hesabınıza ve gönderilerinize ne kadar özen gösterirseniz; Instagram da sizi o kadar ödüllendirir.

Gönderilerinize Yorum yaptırmaya Çalışın

Gönderilerinize yorum yapılması, beğeniden çok daha fazla işe yaramaktadır çoğu zaman. Zira yorumlarda kişiler genellikle bir başka kullanıcıyı etiketlerler. Bu da sizin normalden çok daha fazla kullanıcıya erişmenizi sağlar. Buna ek olarak gönderilerinizin kaydedilmesi de keşfet alanına düşmeniz için önemli bir tekniktir.

Takipçi Sayınızı Yükseltin

Unutmayın ki hesabınızın takipçi sayısı düşük ise; beğeni sayınız 1 milyon da olsa keşfet alanına çıkmanız imkansıza yakındır. Bu nedenle instagram keşfete düşme teknikleri arasında dikkat etmeniz gereken en önemli unsur; takipçi sayınızdır. Eğer takipçi sayınız düşükse; tüm taktikleri bir yana bırakın ve ilk önce takipçi sayınızın yükselmesini sağlayın. Eğer fazla vaktiniz yoksa ya da hemen sonuç almak istiyorsanız, instagram takipçi satın al hizmetlerinden yararlanabilir, çok kısa sürede takipçi sayınızı yükselterek keşfet çalışmalarına başlayabilirsiniz.

İçerik
Samsung’ta yaprak dökümü sürecek: Kazançların yüzde 80 düşmesi bekleniyor

Yılın başından bu yana gerçek olan bir şey var: Global çip bolluğu. Samsung Electronics'in adeta1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
The Elder Scrolls: Castles Android için yayınlandı

The Elder Scrolls ve Fallout serileri ile bilinen Xbox stüdyosu Bethesda, Android için yeni bir1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Elon Musk’ın uydu interneti Starlink’in kazancı belli oldu

Elon Musk’ın önderliğinde SpaceX’in uydu tabanlı genişbant internet hizmeti Starlink, her geçen periyot global kapsamını1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.