KATEGORİLER
Kripto Al Sat

ITOPYA. COM’da Okula Dönüş Fırsatları!

Yeni bir eğitim yılının zili çalarken ITOPYA.COM’da kusursuz bir kampanya düzenliyor. OKULA DÖNÜŞ FIRSATLARI kampanyası 7 Eylül 18:00’da başlıyor. Hem okul gereksinimlerin için hem de oyun oynayabilmen için hazır sistemler, monitörler, kulaklıklar, klavyeler ve daha birçok eser ile kusursuz fiyatlar sunuyor. Hazır sistemler, notebooklar, monitörler, bilgisayar modülleri, depolama eserleri, yayıncı ekipmanları ve geniş eser yelpazesi ile ITOPYA.COM tekrar şahane fırsatlar 7-17 Eylül tarihleri ortasında ITOPYA.COM’da.

Itopya Com Da Okula Donus Firsatlari168507 0

ASUS, MSI, CORSAIR, GIGABYTE, Razer, Logitech ve kesimde öncü daha birçok markanın eserlerinde indirimler 2023-2024 eğitim hayatı için bizleri motive etmeye devam ediyor.

Okula Özel Hazır Sistemler ITOPYA.COM’da!

Yeni bir bilgisayar ve yeni bir okul periyodu için ITOPYA.COM’da Okula Dönüş Fırsatlarına özel olarak farklı fiyatlarla ve farklı seçeneklerle oluşturulmuş birçok hazır sistem kampanyalı olacak. Yeni eğitim öğretim periyodu için yüksek performanslı ve uygun fiyatlı bir bilgisayar satın almanın tam vakti. Gereksinimlerinize ve bütçenize uygun hazır sistemleri Okula Dönüş Fırsatları kampanyasında satın alabilirsiniz.

Okula Dönüş Kampanyası Ne Vakit Bitecek?

7 Eylül Perşembe 18:00’da başlayan Okula Dönüş kampanyası 17 Eylül Pazar 23:55’e kadar bizlerle olacak. Hudutlu sayıda eserlerde geçerli olacak kampanya için alışveriş listenizi oluşturun ve kampanyalı eserleri satın alın. Fırsatlardan faydalanmak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz!

https://www.itopya.com/

İçerik
Vivo T2 Pro’nun lansman tarihi açıklandı

Akıllı telefon devi Vivo, T serisi eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda marka, çok1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Isınma nedeniyle bataryası şişen ilk iPhone 15 Pro ortaya çıktı

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max'in ısınma meseleleri bir müddettir ortalıkta dolaşıyor. Kimi1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S23 FE resmen doğrulandı

Samsung Galaxy S23 serisinin bütçe dostu olacak yeni üyesi Galaxy S23 FE için geri sayım1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.