KATEGORİLER
Kripto Al Sat

ITOPYA. COM’da Okula Dönüş Fırsatları!

Yeni bir eğitim yılının zili çalarken ITOPYA.COM’da kusursuz bir kampanya düzenliyor. OKULA DÖNÜŞ FIRSATLARI kampanyası 7 Eylül 18:00’da başlıyor. Hem okul gereksinimlerin için hem de oyun oynayabilmen için hazır sistemler, monitörler, kulaklıklar, klavyeler ve daha birçok eser ile kusursuz fiyatlar sunuyor. Hazır sistemler, notebooklar, monitörler, bilgisayar modülleri, depolama eserleri, yayıncı ekipmanları ve geniş eser yelpazesi ile ITOPYA.COM tekrar şahane fırsatlar 7-17 Eylül tarihleri ortasında ITOPYA.COM’da.

Itopya Com Da Okula Donus Firsatlari168507 0

ASUS, MSI, CORSAIR, GIGABYTE, Razer, Logitech ve kesimde öncü daha birçok markanın eserlerinde indirimler 2023-2024 eğitim hayatı için bizleri motive etmeye devam ediyor.

Okula Özel Hazır Sistemler ITOPYA.COM’da!

Yeni bir bilgisayar ve yeni bir okul periyodu için ITOPYA.COM’da Okula Dönüş Fırsatlarına özel olarak farklı fiyatlarla ve farklı seçeneklerle oluşturulmuş birçok hazır sistem kampanyalı olacak. Yeni eğitim öğretim periyodu için yüksek performanslı ve uygun fiyatlı bir bilgisayar satın almanın tam vakti. Gereksinimlerinize ve bütçenize uygun hazır sistemleri Okula Dönüş Fırsatları kampanyasında satın alabilirsiniz.

Okula Dönüş Kampanyası Ne Vakit Bitecek?

7 Eylül Perşembe 18:00’da başlayan Okula Dönüş kampanyası 17 Eylül Pazar 23:55’e kadar bizlerle olacak. Hudutlu sayıda eserlerde geçerli olacak kampanya için alışveriş listenizi oluşturun ve kampanyalı eserleri satın alın. Fırsatlardan faydalanmak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz!

https://www.itopya.com/

İçerik
Samsung Galaxy A55 geliyor: Exynos 1480 işlemci ve 50 MP ana kamera

Samsung orta sınıf akıllı telefonlarının birçoklarında yıllardır Exynos yonga setini kullanıyor. Galaxy A50, Galaxy A531

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Apple, Arm ile yeni anlaşma imzaladı: İşte detaylar

Apple ile Arm uzun müddettir iş ortağı. Şirketin ABD Nasdaq borsasında halka açılma planlarını açıklamasının1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Microsoft, Bing Chat sohbet robotunu Skype’a entegre etti

Yazılım devi Microsoft, akıllı sohbet robotu Bing Chat'i eserlerine dahil etmeye devam ediyor. Yapay zekayı1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.