KATEGORİLER
Kripto Al Sat

INDUSTRIA Geliştiricileri UE5 Destekli Yeni Bir Oyun Geliştiriyor

 
Bilim kurgu nişancı aksiyon oyunu INDUSTRIA’nın gerisindeki takım Bleakmill şu anda Unreal Engine 5’i dayanaklı yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Oyunun şu anda ismi, çeşidi yahut çıkış tarihi muhakkak değil. Lakin oyun için dün kısa bir gif yayınlandı. 
 
Oyunun şu ana kadar iki farklı kısa manzarası bulunuyor
 
A2676255 2143 4978 9F3C 8Ade1Fe42815 
 
Bleakmill tarafından geliştirilen oyunun birinci tanıtım görüntüsü Aralık 2022’de yayınlandı ve bu imajlar final sürümünü temsil etmiyor. Oyunun iç ortamını sergileyen bu fragman haricinde bir de dün kısa bir gif yayınlandı. Twitter (Şimdilerde X) üzerinden yayınlanan bu gif içerisinde oyuna ilişkin ortamın daha ayrıntılı bir kısmı gösteriliyor
 
İki kısa imgeye bakacak olursak hatta son yayınlanan içerik bir GIF olmasına karşın birinci projeleri INDUSTRIA’ya nazaran grafiksel iyileştirmelerin olduğunu söyleyebiliriz. Bleakmill takımı yeni oyunda objelere, aydınlatmaya ve çevresel detaylara büyük oranda daha itina göstereceğini sav ediyor. Bu proje şu anda erken geliştirme evresinde yer alıyor.
 
Son olarak Bleakmill takımının küçük bir geliştirme stüdyosu olduğundan bahsetmemiz gerekiyor. Bağımsız bir grup tarafından bizlere sunulmak istenen proje için beklentileri istikrarda tutmakta yarar var. 
 
9 ay evvelki fragman
 
 
 
Dün yayınlanan gif
 

 

İçerik
Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun 25. Yıl Özel Seti Çıktı

 Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) uzun vakittir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Tomb Raider I-II-III Remastered Duyuruldu: İşte Detaylar

 Aspyr grubu Tomb Raider I-II-III oyunları için Remastered yani yeni düzenlenmiş sürümleri duyurdu. Yeni sürümler1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord Çıkış Tarihi Açıklandı

 Geliştirici nDreams, Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord'un 26 Ekim'de PlayStation VR2 ve Quest için1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.