KATEGORİLER
Kripto Al Sat

INDUSTRIA Geliştiricileri UE5 Destekli Yeni Bir Oyun Geliştiriyor

 
Bilim kurgu nişancı aksiyon oyunu INDUSTRIA’nın gerisindeki takım Bleakmill şu anda Unreal Engine 5’i dayanaklı yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Oyunun şu anda ismi, çeşidi yahut çıkış tarihi muhakkak değil. Lakin oyun için dün kısa bir gif yayınlandı. 
 
Oyunun şu ana kadar iki farklı kısa manzarası bulunuyor
 
A2676255 2143 4978 9F3C 8Ade1Fe42815 
 
Bleakmill tarafından geliştirilen oyunun birinci tanıtım görüntüsü Aralık 2022’de yayınlandı ve bu imajlar final sürümünü temsil etmiyor. Oyunun iç ortamını sergileyen bu fragman haricinde bir de dün kısa bir gif yayınlandı. Twitter (Şimdilerde X) üzerinden yayınlanan bu gif içerisinde oyuna ilişkin ortamın daha ayrıntılı bir kısmı gösteriliyor
 
İki kısa imgeye bakacak olursak hatta son yayınlanan içerik bir GIF olmasına karşın birinci projeleri INDUSTRIA’ya nazaran grafiksel iyileştirmelerin olduğunu söyleyebiliriz. Bleakmill takımı yeni oyunda objelere, aydınlatmaya ve çevresel detaylara büyük oranda daha itina göstereceğini sav ediyor. Bu proje şu anda erken geliştirme evresinde yer alıyor.
 
Son olarak Bleakmill takımının küçük bir geliştirme stüdyosu olduğundan bahsetmemiz gerekiyor. Bağımsız bir grup tarafından bizlere sunulmak istenen proje için beklentileri istikrarda tutmakta yarar var. 
 
9 ay evvelki fragman
 
 
 
Dün yayınlanan gif
 

 

İçerik
Mortal Kombat 1 Karakter Kadrosu Sızdırıldı

 Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealm Studios'un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1'in1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
PowerWash Simulator için Back to the Future İş Birliği Paketi Geliyor

 Yayıncı Square Enix Collective ve geliştirici FuturLab, simülasyon yıkama oyunu PowerWash Simulator için yeni bir1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.