KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Oppo’dan LTE bağlantısına sahip tablet geliyor: Pad Neo

Oppo Dan Lte Baglantisina Sahip Tablet Geliyor Pad Neo169334 0 Oppo Pad Neo, Tayland’daki NBTC kurumu tarafından onaylandı. Böylece markanın yeni bir tablet çıkarmaya hazırlandığını öğrenmiş olduk. Düzenleyici kurumun yayınladığı evrak OPD2303 model numarası ve LTE bağlantı takviyesi üzere başka birtakım bilgileri doğruluyor.

Cihaz, Oppo’nun LTE dayanaklı birinci tableti olarak piyasaya sürülecek. Daha evvelki modeller yalnızca Wi-Fi ile sunulmuştu. Oppo Pad Neo şirketin yeni bir tablet serisi başlatabileceğine dair ipucu veriyor lakin şimdi çok fazla ayrıntı olmadığı için fiyat ve teknik özellikler açısından Pad Air’ın üstünde mi yoksa altında mı konumlandırılacağını bilemiyoruz.

Oppo Dan Lte Baglantisina Sahip Tablet Geliyor Pad Neo169334 1

Tasarımı gizemini koruyor

Tabletin tasarımı da belirsizliğini koruyor. Bu noktada Oppo Pad Air’ın fiyat aralığına nazaran güzel sayılabilecek özelliklerle piyasaya sürüldüğünü hatırlatalım. Geçen yıl Mayıs ayında çıkış yapan aygıt Snapdragon 680 işlemci, 4/6 GB RAM ve 18W şarj özellikli 7.100 mAh batarya içeriyor.

Neo varyantı için şimdilik elimizde yalnızca hücresel bağlantı takviyesi sunacağı bilgisi var. Ayrıntılar netleştikçe, tabletin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.

İçerik
Final Fantasy VII Rebirth çıkış tarihi belli oldu: PS5’e geliyor

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan Final Fantasy VII Remake'in devam olduğu Final Fantasy VII Rebirth'ün çıkış1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Taahhüt kelimesinin açıklamasına baktığımızda genel anlamda üstlenme biçiminde açıklanabilmektedir. Bu1

2 dk. 17 Okundu
İçerik
ŞOK marketlerden atak: 2+1 odalı kamp çadırı satacak, şişme sinevizyon bile var

Son yıllarda perakende besin marketlerinin teknolojik eser konseptinin ötesine geçerek fiber tekne ve karavan üzere1

1 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.