KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Honor V Purse: Çanta olarak taşınan katlanabilir telefon konsepti

Honor V Purse Canta Olarak Tasinan Katlanabilir Telefon Konsepti168346 0 Katlanabilir akıllı telefonların sayısı giderek artarken firmaların bazen farklı yaklaşımlar sergilediğini görüyoruz. IFA 2023 kapsamında ise bir çanta olarak taşınmak üzere tasarlanmış en “sıra dışı” katlanabilir akıllı telefon dizaynını görmeye nail oldu. Honor tarafından sergilenen Honor V Purse, şimdilik yalnızca bir konsept cihaz olsa da gerçek ögeleri da bünyesinde taşıyor.

Çanta dizaynlı Honor V Purse konsepti

Modaya uygun, değiştirilebilir kayışlar ve zincirlerle gelen Honor V Purse konsepti, yalnızca bakış açısıyla sizi yanıltmasın. Temelinde bu aygıt epey gelişmiş. Dışa hakikat katlanabilir ve kapalıyken sadece 9 mm kalınlığında olan aygıt, firmanın Magic V2 modelinden daha ince.  Öte yandan firma, Honor V Purse konseptini “fiziki dijital moda ifadesi” olarak isimlendiriyor. Fizikî dizaynları (kayışlar) canlı ve etkileşimli Always On Display tarzlarıyla birleştiriyor. Bu tarzlar için ise tasarım dalının değerli isimleriyle iş birliği yapılmış.

Buradaki maksat, değiştirilebilir kayışlar ve çeşitli AOD dizaynlarıyla (bu bir dışa katlanabilir olduğu için her iki tarafta da görülebilir), Honor V Purse’u giydiğiniz rastgele bir kıyafetle eşleştirebilmeniz ve böylelikle modaya süratle ayak uydurabilmeniz. Sürdürülebilir gereçlerle imal edilen aygıt dediğimiz üzere ne yazık ki yalnızca bir konsept. Lakin Honor, dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerin ve tasarımcıların özel görünümler yaratmasına imkan tanıyacak AOD dizaynları için bir platform açmayı planlıyor. Platform, dokunmaları takip ettiği ve ortam ışığı sensörü ile ivmeölçere erişimi olduğu için AOD’nin kullanıcıya ve etrafa reaksiyon vermesini sağlıyor.

Honor V Purse Canta Olarak Tasinan Katlanabilir Telefon Konsepti168346 1 Honor, seri üretim için tasarlanmadığından donanım hakkında çok fazla detay vermedi. Ancak 400.000 katlama döngüsüne dayanabilen bir menteşe geliştirdiğini belirtti. Katlanabilir menteşelerle ilgili gelişmelerin birden fazla içe yanlışsız katlama tarzına odaklandığı için bu değişik bir durum. Öte yandan çanta formunda katlanabilir telefon birinci bakışta tuhaf üzere görünse de aslında pek de o denli değil. Çağdaş akıllı telefonlar zati cüzdan misyonu görüyor, mesken ve otomobil anahtarı olarak kullanılabiliyor hatta evraklarınızı inançlı bir biçimde saklayabiliyor.
İçerik
AYANEO Pocket Air mobil oyun için geliyor

Steam Deck ile birlikte başlayan taşınabilir el konsolu fırtınasında en değerli oyunculardan birisi haline gelen1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
YouTube Shorts bu kez kendi firmasını tedirgin etti

Toplumsal medya dünyasında bilhassa TikTok’un yükselişi ile birlikte dikey ve kısa görüntü özelliği kaçınılmaz hale1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
14.nesil Intel Raptor Lake Refresh işlemcilerin tam listesi paylaşıldı

Ekim ayı tarihli Intel aktifliği yaklaşırken, bu aktiflikte tanıtılacak 14.nesil Intel Raptor Lake Refresh işlemcilerin özellikleri netleşmeye1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.