KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Dyson’ın en güçlü kablosuz süpürgesi Dyson Gen5detect, Türkiye’de satışa çıktı

Dyson Gen5Detect Supurge Ozellikleri Ve Fiyati168515 0 Dyson’ın Mayıs 2023’te tanıtımını yaptığı ve bugüne kadarki en güçlü kablosuz süpürgesi Dyson Gen5detect, Türkiye’de satışa sunuldu. Dyson Gen5detect, yeni beşinci jenerasyon Hyperdymium motordan güç alıyor. Evvelki nesile nazaran daha küçük, daha süratli ve daha güçlü motor sayesinde konuttaki en küçük partikülleri yakalayabilen yüksek emiş gücü ve kullanım kolaylığı elde ediliyor.

Dyson’ın şimdiye kadarki en güçlü ve akıllı yeni kablosuz süpürgesi Dyson Gen5detect, mikroskobik tozu tespit etme, temizleme ve hesaplama özellikleriyle dikkat çekiyor. 0,1 mikron küçüklüğündeki ziyanlı partiküllerin yüzde 99,9’uunu yakalıyor ve yeni filtreleme sistemi sayesinde içerisinde hapsediyor. Dışarıya yalnızca pak hava veriliyor.

Dyson Gen5detect fiyatı 💰

Yeni Dyson Süpürge modeli Dyson Gen5detect, 26.499 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Satın almak için aşağıdaki temasları ziyaret edebilirsiniz.

 • Dyson Gen5detect (Mor/Gri): 26.499 TL
 • Dyson Gen5detect (Prusya mavisi/Bakır): 26.999 TL

Dyson Gen5detect öne çıkan özelikleri neler?

Yeni jenerasyon Hyperdymium motor

Önceki modellere nazaran daha küçük, daha süratli ve daha güçlü olan motor sayesinde, 280 AW emiş gücü elde ediliyor. 135.000 dönem sayısında dönerek bir Formula 1 motorundan dokuz kat daha süratli çalışıyor. Dyson’ın tüm kablosuz makineleri ortasında en güçlü emiş gücüne sahip olmasını ve konutunuzdaki en küçük partikülleri yakalayabilmesini sağlıyor.

Dyson Gen5Detect Supurge Ozellikleri Ve Fiyati168515 1

Tozların %99,99’unu hapseden HEPA Filtre

Yeni Dyson süpürge, gelişmiş HEPA filtreleme sistemine sahip. Filtreleme sistemi, tüm makineyi kapsıyor ve büsbütün sızdırmazlık sağlıyor. Süpürgenin filtresinden sadece kirli hava geçiyor ve dışarı pak hava veriliyor.

Dyson Gen5Detect Supurge Ozellikleri Ve Fiyati168515 2 145 defa katlanmış 1,9m filtre gereci sayesinde, 0,1 mikrona kadar potansiyel olarak ziyanlı partiküllerin yüzde 99,99’unu yakalıyor. Sahip olduğu 14 siklon ile hava akışındaki tozu temizliyor, böylelikle emiş kaybı olmuyor ve her temizlikte optimum performans sağlıyor.

Yıkanabilir yapıdaki HEPA filtre kendiniz yıkayarak ömür uzunluğu kullanabilirsiniz.

İki kat güçlü aydınlatma

Dyson’ın 2021 yılında geliştirdiği aydınlatmalı toz teknolojisi, kullanıcıların mikroskobik partikülleri görmesini sağlıyor. Çıplak gözle gözükmeyen zımnî tozun, ışık teknolojisi kullanılarak görülebilmesini sağlıyor. Gen5detect kablosuz süpürge, iki kat daha fazla parlaklık üreten ve tabanınızı daha da fazla aydınlatan, tekrar tasarlanmış bir Fluffy Optic süpürge başlığı ile geliyor.

Dyson Gen5Detect Supurge Ozellikleri Ve Fiyati168515 3 Dyson mühendisleri, yeni ışık kaynağını Fluffy Optic süpürge başlığın uç kısmında mümkün olduğunca alçakta konumlandırılacak halde tasarladı ve sırf tabanlardaki partikülleri aydınlatmak için bir ışık teknolojisi kullandı. Bu büyük bir tasarım zorluğuydu zira optiği, baskılı devre kartı (PCB) ve termal tahlilleri toplama özelliğinden ödün vermeden küçük bir alana sığdırmak gerekiyordu. Yapılan Ar-Ge çalışmaları başarılı sonuç verdi ve görünmeyen tozları iki kat daha fazla açığa çıkarmaya başladı.

Zeminin ne kadar pak olduğunu gösteren yeni arayüz

Toz aydınlatma teknolojisi ile büyük ses getiren ve kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan Dyson, artık yeni bir bilhassa kullanıcuların alışkanlıklarını değiştirmeye ve hayatını kolaylaştırmaya geliyor. Dyson Gen5detect, kullanıcılara paklık yaptığı yerin ne kadar pak olduğunu gösteriyor. Yakalanan partikülerlerin ölçüsü ve hacmi anlık olarak görüntülenebiliyor.

Dyson Gen5Detect Supurge Ozellikleri Ve Fiyati168515 4

Süpürgenin piezo sensörü, yakalanan partikülleri saniyede 15.000 kere sayıyor ve büyüklüklerini ölçüyor. LCD ekran üzerinden, yakalanan partiküllerin ölçüsüne ve büyüklüklerine dair anlık dataları görüntüleyebilirsiniz.

Dyson Gen5detect şarjı ne kadar gidiyor?

Dyson, kablosuz süpürgeler için en değerli hususlardan biri olan çalışma mühletini daha da ileriye taşıyor. Dyson Gen5detect, tek şarjla 70 dakikaya kadar çalışma mühleti sunarak tüm Dyson modelleri ortasında şimdiye kadarki en uzun çalışma mühletini vaat ediyor. Süpürge, gelişmiş 10 hücreli bataryası ve batarya ömrünü uygunlaştıran teknolojileri ile çalışma müddetini en üst seviyeye çıkarıyor.

Tek Tuşla Çalışma

Önceki Dyson süpürgelerde çalıştırma tuşuna basılı tutarak paklık yapılıyordu. Dyson Gen5detect ile tek düğmeli denetim sistemine geçildi. Tetik tuşu yerini açma/kapama tuşuna bıraktı. Dyson’ı çalıştırmak için düğmeye bir kez basılı tutmak kâfi oluyor.

Dyson Gen5Detect Supurge Ozellikleri Ve Fiyati168515 5

Dyson Gen5detect süpürgenin temel özellikleri:

 • Dahili toz alma ve aralık temizleme başlığı: Makine, Dyson’ın en güçlü el süpürgesine dönüşüyor. Vakitten tasarruf etmek için süpürge gövdesinin içine gizlenmiş yerleşik bir toz alma ve aralık temizleme başlığı bulunuyor.
 • Zorlu temizlikler: En güçlü kablosuz süpürge 3,5 kg tartısında ve  0,77L hazneye sahip.
 • Kolay, temassız hazne boşaltma: Düz, ince hazne, tozu tek bir yumuşak hareketle dışarı atmak için döner kilitli bir çıkarma düzeneğine sahiptir.
 • Anti-tangle kanallara sahip Digital Motorbar temizleme başlığı: Farklı tabanlar için emiş gücünü akla yatkın ayarlar.7 Anti-tangle kanallar, paklık esnasında silindir fırçaya dolanan saçları ve tüyleri otomatik olarak temizler.
 • Azalmayan emiş gücü performansı: Radial Root Cyclone teknolojisine sahip 14 helezonik siklon, emiş gücünde azalma yaşanmadan tozları hava akışından alır. Azamî emiş gücünü korur.
 • Üç güç modu ortasında kolaylıkla geçiş yapın: Auto mod, batarya ömrünü en üst seviyeye çıkarmak için farklı taban tiplerine nazaran emiş gücünü otomatik olarak ayarlar. Boost modu daha ağır, kirli alanların paklığı; Eco mod ise tüm yer tiplerinde daha uzun paklık için ülküdür.
 • Tak-çıkar batarya: Makinenizin çalışma müddetini uzatmak için bataryaları değiştirin.
 • Makinenizin çalışma müddetini uzatmak için bataryaları değiştirin: Yıkanabilir ömür uzunluğu HEPA filtre ve Fluffy Optic™ fırça, atıkları azaltır. Değiştirilmek için değil, yine kullanılmak için tasarlandı.

Dyson Gen5detect Kutu İçeriği:

 • Dyson Gen5detect
 • Fluffy Optic temizleme başlığı: Doğru açıdan yansıtılan ışık hüzmesi, sert yüzeylerdeki görünmeyen tozları iki kat daha fazla açığa çıkarır.
 • Digital Motorbar temizleme başlığı: 56 adet anti-tangle kanal, paklık esnasında silindir fırçaya dolanan saçları ve tüyleri otomatik olarak temizler.
 • Entegre toz alma ve aralık temizleme başlığı: Boru tek tıkla ayrılır; borunun içine gömülmüş, süratli paklığa hazır aralık temizleme başlığı açığa çıkar.
 • Anti-tangle küçük motorhead: Anti-tangle özellikli fırça; evcil hayvan yatakları, araç koltukları ve merdivenlerdeki tüyleri toplar. Tüyleri süratle toplar.
 • Kombinasyon başlığı: Evinizde yahut otomobilinizde kullanabileceğiniz ikisi bir ortada fırça ve geniş ağızlı başlık, farklı paklık ve toz alma işleri ortasında kolay geçişi sağlar.
 • Mobilya altı adaptörü: Alçak alanlara rahat erişim için süpürgenin bükülmesini sağlar. Süpürge borusunun açısını 90°’ye kadar ayarlayarak mobilya altlarını temizlemek için tasarlandı.
 • Duvar askı ünitesi: Kablosuz süpürgenizi şarj etmek ve başlıkları düzgünce saklamak için duvara monte ünite. 
 • Şarj cihazı
İçerik
Dünyanın ilk e-ink tümleşik bilgisayarı

Elektronik mürekkep ekran teknolojileri yıllar içerisinde kendisini hayli geliştirdi fakat hala yaygın bir kullanım alanına1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
NASA beklenen UFO raporunu yayınladı: Uzaylılar dair kanıt yok

NASA'nın UFO (Tanımlanamayan Uçan Nesne) araştırma takımı uzun vakittir beklenen birinci raporunu kısa bir mühlet1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Korsan futbol yayınları yapan IPTV uygulamalarına darbe

İspanyol futbol ligi LaLiga üzere Avrupa'daki öbür birçok büyük futbol ligi, yaygın bir korsan yayın1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.