KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Hollywood oyuncusu Adam Sandler gözü mor yayına çıktı!

Amerikan sinemasının ünlü oyuncularından biri olan Adam Sandler, katıldığı bir programda gözü mor formda kayda alınmıştı. Üzerine atılan arbede mı etti iddalarını yalanladı. Ünlü oyuncu Andler, arbede etmediğini şanssız bir konut kazası geçirdiğini söyledi.

Bir çok Hollywood sinemasında yer alan Amerikalı ünlü oyuncu Adam Sandler, yüzünde morlukla bir programa katıldı. Gözündeki şişlik herkesin dikkatini çekerken 55 yaşındaki başarılı oyuncu hakkında arbede savları ortaya atıldı. 

Pssgz 1654673582 3531

adam sandler

YÜZÜNDE MORLUKLA YAYINA ÇIKTI

Yüzündeki yara ve morluk hakkında birinci sefer açıklama yapan Adam Sandler, kimseden dayak yemediğini bahtsız bir konut kazası geçirdiğini açıklayınca hayranları derin bir nefes aldı. Yüzündeki morluğun ona yakıştığı hakkındaki yorumlara karşılık veren Andler “Bunda havalı bir şey yok” sözünü kullandı.

Gr44K 1654673597 0242

adam sandler

TELEFONU YÜZÜNE DÜŞÜRMÜŞ

Adam Sandler, yatakta telefonuyla oynadığını ve elinden kaçırıp yüzüne düşürdüğünü açıklarken başından geçenleri anlattı. Andler “Biri çarşafları çok fazla sıkıştırmış ve telefonum yatağın ortasındaydı. Açmak için ayağımı kaldırdım, telefon uçtu ve başıma vurdu” açıklamasıyla yüzlerde tebessüm oluşturdu. Akabinde kan hissettiğini fakat uyumaya devam ettiğini “Bir şeyler oluyor fakat uyumam lazım’ dedim. Uyudum ve uyandım ve sonra bu hale geldi” halindeki konuşmasıyla tabir etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Cemre Baysel kimdir ve kaç yaşında?

İçerik
Senden Daha Güzel dizisinin Efsun’u Cemre Baysel kimdir? Cemre Baysel kaç yaşında?

7 Haziran akşamı Fox TV ekranlarında birinci kısmıyla görücüye çıkan Senden Daha Hoş dizisinde Efsun1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Evde karasineklerden nasıl kurtuluruz? Karasinekleri uzaklaştıran yöntemler nelerdir?

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte pencerelerden giren karasinekler meskende dolanıp rahatsızlığa neden oluyor. Birçok kişi bilhassa1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Vitaminler Kilo Aldırır mı?

Kilolu insanların tek derdi zayıf olmakken zayıf insanların tek derdi ise kilo alabilmektir. Ancak zayıflamanın1

3 dk. 7 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.