KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Hollywood oyuncusu Adam Sandler gözü mor yayına çıktı!

Amerikan sinemasının ünlü oyuncularından biri olan Adam Sandler, katıldığı bir programda gözü mor formda kayda alınmıştı. Üzerine atılan arbede mı etti iddalarını yalanladı. Ünlü oyuncu Andler, arbede etmediğini şanssız bir konut kazası geçirdiğini söyledi.

Bir çok Hollywood sinemasında yer alan Amerikalı ünlü oyuncu Adam Sandler, yüzünde morlukla bir programa katıldı. Gözündeki şişlik herkesin dikkatini çekerken 55 yaşındaki başarılı oyuncu hakkında arbede savları ortaya atıldı. 

Pssgz 1654673582 3531

adam sandler

YÜZÜNDE MORLUKLA YAYINA ÇIKTI

Yüzündeki yara ve morluk hakkında birinci sefer açıklama yapan Adam Sandler, kimseden dayak yemediğini bahtsız bir konut kazası geçirdiğini açıklayınca hayranları derin bir nefes aldı. Yüzündeki morluğun ona yakıştığı hakkındaki yorumlara karşılık veren Andler “Bunda havalı bir şey yok” sözünü kullandı.

Gr44K 1654673597 0242

adam sandler

TELEFONU YÜZÜNE DÜŞÜRMÜŞ

Adam Sandler, yatakta telefonuyla oynadığını ve elinden kaçırıp yüzüne düşürdüğünü açıklarken başından geçenleri anlattı. Andler “Biri çarşafları çok fazla sıkıştırmış ve telefonum yatağın ortasındaydı. Açmak için ayağımı kaldırdım, telefon uçtu ve başıma vurdu” açıklamasıyla yüzlerde tebessüm oluşturdu. Akabinde kan hissettiğini fakat uyumaya devam ettiğini “Bir şeyler oluyor fakat uyumam lazım’ dedim. Uyudum ve uyandım ve sonra bu hale geldi” halindeki konuşmasıyla tabir etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Cemre Baysel kimdir ve kaç yaşında?

İçerik
Cici Bebe Kilo Aldırır mı?

Bebek bisküvisi cici bebenin kilo artışına yardımcı olup olmadığı sık sık tartışılan konulardan yalnızca biridir.1

3 dk. 36 Okundu
İçerik
Anne Sütünün Önemi

Anne Sütünün Önemi - Anne sütü yeni doğan bebekler için oldukça önemlidir ve bir süre1

2 dk. 16 Okundu
İçerik
3600 ek gösterge nedir, çıktı mı? 3600 kimleri kapsıyor ve ne kadar verilecek?

Son periyotta çok konuşulan hususlardan biri 3600 ek gösterge Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasıyla tekrar gündeme geldi.1

2 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.