KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Hepsiburada Premium ücreti zamlanıyor: İşte güncel fiyat

Hepsiburada Premium Uyelik Ucreti Ne Kadar Oldu169529 0 Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret platformlarından Hepsiburada, Premium üyelik fiyatına yakın vakitte artırım yapacak. Yeni fiyatlandırma 9 Ekim’den itibaren geçerli olacak.

Hepsiburada Premium fiyatı ne kadar olacak?

Hepsiburada Premium üyelik fiyatı, 9 Ekim 2023 tarihi prestijiyle 19,90 TL olacak.

Hepsiburada Premium fiyatı en son Mart ayında 9,90 TL’den 14,90 TL’ye çıkarılmıştı.

Başlangıçta 1 TL’ye satılan sonrasında aylık olarak fiyatlandırılan Hepsiburada Premium üyelik, parasız BluTV kodu vermesiyle ilgi çekiyor. Fiyatsız kargo, kapıda iade etme, taşınabilir montajında %50 indirim üzere pek çok avantajı var. Hepsiburada, yakında premium üyelik fiyatını artıracak. Premium aboneliği olanlara bilgilendirme e-postası gönderilmeye başlandı:

“Hepsiburada Premium aylık üyelik fiyatını 9 Ekim 2023’ten itibaren 19,90 TL olarak güncelleyeceğiz. Üstelik artık her alışverişinde daha fazla Hepsipara kazanacaksın. Zira bir alışverişten kazanabileceğin azamî fiyat 15 TL’den 20 TL’ye çıkıyor. Ücretsiz kargo, ikram BluTV üyeliği, her alışverişinde Hepsipara karı ve çok daha fazla Premium ayrılacağını her zamanki üzere kullanabileceksin. Üstelik Premium’lularn yarın kapında siparişi gecikirse telafisi de bizden.”

İçerik
SpaceX’in devasa Starship roketinin ikinci uçuş testi için geri sayım başladı

SpaceX'in bir sonraki Starship fırlatışı, bir ajans yetkilisi tarafından yapılan açıklamalara nazaran FAA'dan (ABD Federal1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Disksiz Xbox Series X ve yeni kontrol cihazı ortaya çıktı

FTC (Federal Ticaret Komisyonu) ve Microsoft arasında gerçekleşen yasal uğraşın evrakları ortaya çıktı. Bu dokümanlarda1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Apple, macOS Sonoma final öncesi sürümü yayınladı: İşte desteklenen Mac’ler

Apple, 18 Eylül’de iPhone’lar için iOS 17, iPad’ler için iPadOS 17, Apple Watch'lar için watchOS1

1 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.