KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Hepsiburada Premium ücreti zamlanıyor: İşte güncel fiyat

Hepsiburada Premium Uyelik Ucreti Ne Kadar Oldu169529 0 Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret platformlarından Hepsiburada, Premium üyelik fiyatına yakın vakitte artırım yapacak. Yeni fiyatlandırma 9 Ekim’den itibaren geçerli olacak.

Hepsiburada Premium fiyatı ne kadar olacak?

Hepsiburada Premium üyelik fiyatı, 9 Ekim 2023 tarihi prestijiyle 19,90 TL olacak.

Hepsiburada Premium fiyatı en son Mart ayında 9,90 TL’den 14,90 TL’ye çıkarılmıştı.

Başlangıçta 1 TL’ye satılan sonrasında aylık olarak fiyatlandırılan Hepsiburada Premium üyelik, parasız BluTV kodu vermesiyle ilgi çekiyor. Fiyatsız kargo, kapıda iade etme, taşınabilir montajında %50 indirim üzere pek çok avantajı var. Hepsiburada, yakında premium üyelik fiyatını artıracak. Premium aboneliği olanlara bilgilendirme e-postası gönderilmeye başlandı:

“Hepsiburada Premium aylık üyelik fiyatını 9 Ekim 2023’ten itibaren 19,90 TL olarak güncelleyeceğiz. Üstelik artık her alışverişinde daha fazla Hepsipara kazanacaksın. Zira bir alışverişten kazanabileceğin azamî fiyat 15 TL’den 20 TL’ye çıkıyor. Ücretsiz kargo, ikram BluTV üyeliği, her alışverişinde Hepsipara karı ve çok daha fazla Premium ayrılacağını her zamanki üzere kullanabileceksin. Üstelik Premium’lularn yarın kapında siparişi gecikirse telafisi de bizden.”

İçerik
X’e üç yeni Premium abonelik seçeneği geliyor

Musk, X Premium fiyatlı hizmetini tüm reklamları kaldıran seçenek dahil olmak üzere farklı planlara bölerek1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
WhatsApp, yapay zeka özellikleriyle güncelleniyor

Meta, gerçekleştirdiği Connect etkinliği kapsamında yapay zeka merkezli birçok duyuru gerçekleştirdi. Yapay zeka özellikleri, kişilikleri1

2 dk. 8 Okundu
İçerik
Apple, 14 inç iPad Pro’nun fişini çekiyor

Bildiğiniz üzere Apple, OLED ekranlı iPad Pro ailesi için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu noktada son sızıntılar, şirketin 14.11

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.