KATEGORİLER
Kripto Al Sat

GTA 6’nın çıkış tarihi sızdırıldı: Yakında geliyor

Gta 6 Nin Cikis Tarihi Sizdirildi Yakinda Geliyor168475 0 Rockstar Games, hem oyun severler hem de GTA hayranları tarafından uzun müddettir beklenen Grand Theft Auto 6 (GTA 6) için hazırlıklarını sürdürüyor. Bildiğiniz üzere Rockstar Games’in geçtiğimiz aylarda GTA 6’yı onaylamasının akabinde oyunun  bu yıl tanıtılacağına dair birçok sızıntı duyduk. Bugün ise bu tezleri güçlendiren yeni bilgiler paylaşıldı.

GTA 6’nın çıkış tarihi sızdırıldı

Bildiğiniz üzere Grand Theft Auto serinin son oyunu 2013 yılında çıkmış olmasına rağmen GTA 6’nın esamesi bile okunmuyor. Lakin mevcut sızıntılar sonucunda oyunun geliştirilme etabında olduğunu biliyoruz. O denli ki Rockstar Games’in çatı şirketi Take Two’nun yeni bir duyuruya hazırlandığından sizlere bahsetmiştik.

Şimdi de Take-Two‘nun CEO’su olan Strauss Zelnick‘e ilişkin olduğu söylenen bir ses kaydı internete sızdırıldı. Bu kayıtta yer alan en kıymetli ayrıntı ise, GTA 6’nın çıkış tarihini içeriyor olması. O denli ki GTA 6’nın Ekim 2023’te duyurulacağı ve bundan tam bir yıl sonra yani Ekim 2024’te piyasaya çıkacağı söyleniyor.

Bilmeyenler için Take-Two, Rockstar Games’in çatı şirketi pozisyonunda. Münasebetiyle sızıntının gerçek olma ihtimali yüksek diyebiliriz. Lakin ses kaydının palavra olduğuna dair çeşitli tezlerde da bulunuldu. O denli ki birçok kullanıcı Zelnick’in Romen sayısı “VI”yı “altı” yerine “vee-eye” olarak söylem ettiğini münasebet göstererek, ses kaydının yapay zeka ile oluşturulduğu savunuyor. 

Rockstar Games, mevcut sızıntı hakkında şimdi bir açıklama paylaşmadı. Bu nedenle bekleyiş bir müddet daha devam edecek diyebiliriz. Peki sizler bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İçerik
Avrupa Birliği, Çin bataryalarına bağımlı hale gelebilir

AB liderleri için hazırlanan bir evrakta, Avrupa Birliği'nin güçlü tedbirler almadığı takdirde 2030 yılına kadar1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Dünya standartlarında 1 Gbps’e varan internet ayda 199,90 TL

Ülkemizde internet suratı düşük düzeylerde kalmasına rağmen TurkNet, 1.000 Mbps’ye varan eşit yükleme/indirme süratiyle dünya1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Mark Zuckerberg, iletişimin geleceğini sergiledi

Instagram, Facebook ve WhatsApp üzere toplumsal ağları bünyesinde barındıran Meta ve onun CEO’su Mark Zuckerberg,1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.